Tutaj będą przedstawiane najświeższe informacje z boisk na ME w Portugalii
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
XII mistrzostwa Europy w piłce nożnej Portugalia 2004
odbędą się w dniach 12 czerwca - 4 lipca 2004
16 finalistów rozlosowano do 4 grup:
grupa A
1 Portugalia
2 Grecja
3 Hiszpania
4 Rosja
grupa B
1 Francja
2 Anglia
3 Szwajcaria
4 Chorwacja
grupa C
1 Szwecja
2 Bułgaria
3 Dania
4 Włochy
grupa D
1 Czechy
2 Łotwa
3 Niemcy
4 Holandia
spotkania grupowe odbedą się w dniach: 12 - 23 czerwca
ćwierćfinały: 24 - 27 czerwca
półfinały:
30 czerwca i 1 lipca
finał: 4 lipca
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pełny terminarz turnieju:
(godziny według czasu miejscowego):
Grupa A
12.06 18:00 Porto (Das Antas) Portugalia - Grecja
12.06 20:45 Faro/Loule Hiszpania - Rosja
16.06 18:00 Porto (Est.do Bessa) Grecja - Hiszpania
16.06 20:45 Lizbona (Da Luz) Rosja - Portugalia
20.06 20:45 Faro/Loule Rosja - Grecja
20.06 20:45 Lizbona (José Alvalade) Hiszpania - Portugalia
Grupa B
13.06 18:00 Leiria Szwajcaria - Chorwacja
13.06 20:45 Lizbona (Da Luz) Francja - Anglia
17.06 18:00 Coimbra Anglia - Szwajcaria
17.06 20:45 Leiria Chorwacja - Francja
21.06 20:45 Coimbra Chorwacja - Anglia
21.06 20:45 Lizbona (Da Luz) Szwajcaria - Francja
Grupa C
14.06 18:00 Guimaraes Dania - Włochy
14.06 20:45 Lizbona (José Alvalade) Szwecja - Bułgaria
18.06 18:00 Braga Bułgaria - Dania
18.06 20:45 Porto (Das Antas) Włochy - Szwecja
22.06 20:45 Guimaraes Włochy - Bułgaria
22.06 20:45 Porto (Est.do Bessa) Dania - Szwecja
Grupa D
15.06 18:00 Aveiro Niemcy - Holandia
15.06 20:45 Porto (Das Antas) Czechy - Łotwa
19.06 18:00 Porto (Est.do Bessa) Łotwa - Niemcy
19.06 20:45 Aveiro Holandia - Czechy
23.06 20:45 Braga Holandia - Łotwa
23.06 20:45 Lizbona (José Alvalade) Niemcy - Czechy
1/4 finału
24.06 20:45 Lizbona (Da Luz) 1 A - 2 B (1)
25.06 20:45 Lizbona (José Alvalade) 1 B - 2 A (2)
26.06 20:45 Faro/Loule 1 C - 2 D (3)
27.06 20:45 Porto (Das Antas) 1 D - 2 C (4)
1/2 finału
30.06 20:45 Lizbona (José Alvalade) zwyc. 1 - zwyc. 2
01.07 20:45 Porto (Das Antas) zwyc. 3 - zwyc. 4
Finał
04.07 20:45 Lizbona (Da Luz)
DO ROZPOCZĘCIA ME POZOSTAŁO JESZCZE
-----------------30 DNI---------------------