14 listopada w Teresińskiej hali GOSiR odbyła się X edycja Amatorskiej Ligi MMA - ALMMA 10.
Zawody odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Teresin.
Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma OLIMP. ALMMA przeszła kolejny raz do historii polskiego MMA pobijając swój poprzedni rekord . Po raz pierwszy na jednych zawodach walczyło 216 zawodników (w tym 5 pań). Organizator imprezy, klub Dragon Fight Club Sochaczew stanął i tym razem na wysokości zadania. Zawody rozpoczęły się o godz. 10:20 a skończyły o 19:40, co również (jeśli chodzi o czas trwania imprezy) jest rekordem na skale Europy, biorąc pod uwagę ilość stoczonych walk , których odbyło się aż 209. Poziom sędziowania oraz cała impreza stała na wysokim poziomie. W narożnikach często można było zauważyć znanych fighterów polskiego świata MMA, takich jak Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak , Antoni Chmielewski czy może Rafał Dąbrowski. Można zauważyć, że poziom walk rośnie z każdą kolejną edycją zawodów ALMMA.
Klasyfikacja Generalna:
1 Gracie Barra Łódź
2 MMA Team Ełk
3 RKT Radom
JUNIOR
DO 60kg:
1 Moldenhower Marcin MMa Team Ełk
2 Kurza Mateusz MMa Team Ełk
3 Główka Gabriel Klub Karate Kyokushin Skierniewice
3 Makowski Bartek Gwardia W-wa
5 Cieślak Maciej Gwardia W-wa
5 Banasiak Maciej Gracie Barra Łódż
5 Tkaczyk Albert RKT Radom
5 Aniszewsko Kuba Taekwon-do Mińsk
do 65kg:
1 Błaszczyk Michał Gracie Barra Łódż
2 Winkler Michał MMA Team Ełk
3 Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa.
3 Hovhannes Khahatryan Okniński Team
5 Milczarek Sebastian Kobyłka
5 Lamprycht Kamil Copacabana Konin
6 Mirgos Krystian Klub Karate Kyokushin Skierniewice
6 Kowalczyk Przemek Klub Karate Kyokushin Skierniewice
6 Czyż Krzysztof RKT Radom
6 Kamiński Marcin OSS Sochaczew
6 Słomski Dominik OSS Sochaczew
6 Firląg Tomasz Buldog Otwock
6 Kiełek Paweł Arachion Olsztyn
do 72kg:
1 /2 Bąbka Grzegorz /Bartosik Damian Gracie Barra Łódż -Walka się nie odbyła
3 Filipczak Karol Buldog Otwock
3 Kołtoń Patryk Gracie Barra Łódż
5 Wnuk Mateusz RKT Radom
5 Kierzkowski Filip United Gym
5 Tarłowski Patryk Centrum TSD Puławy
5 Piętka Sebastian Okniński Biała Podlaska
6 Sowiński Krzysztof Klub Karate Kyokushin Skierniewice
6 Łukawski Damian Copacabana W-wa
6 Gawron Bartek Adrenalina Fight Czestochowa
6 Kalinowski MMA Team Ełk
6 Kuśmider Dawid OSS Sochaczew
6 Oleszek Błażej Gladio MMA Lublin
6 Michalczyk Piotr DRAGON Fight Club Sochaczew
6 Duszczak Kuba MMA Poznań Gold Team
do 77kg:
1 Piskorz Mateusz Palestra W-wa
2 Glapski Kamil Gracie Barra Łódż
3 Półka Patryk Dragon Fight Club Sochaczew
3 Krakowiak Marcin SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki
5 Chrostowski Marek Taekwon-do
5 Kozikowski Krystian MMA Team Ełk
5 Reska Norbert MMA Team Ełk
5 Sadoch Mariusz GŁD Team Ekstremalna Walka
5 Pasik Bartek Kobyłka
do 84kg:
1 Tofil Robert Copacabana W-wa
2 Ryński Sebastian Dragon Fight Club Sochaczew
3 Gąsowski Kuba MMA team Ełk
3 Zięba Patryk RKT Radom
5 Zieliński Adrian Gwardia W-wa
do 93kg:
1 Chaber Mariusz Dragon Fight Club Sochaczew
2 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club Sochaczew
3 Siudziński Michał Jarociński Klub Tajskiego Boksu
+ 93kg:
1 Brzostek Piotr Copacabana W-wa
2 Brodzki Filip Arachion MMA Olsztyn
Ograniczona Formuła Senior
do 65kg:
1 Jabłoński Aleksander MMA Poznań Gold Team
2 Kucharski Paweł Gracie Barra Łódż
3 Śpiewak Tomasz Adrenalina Fight Częstochowa
3 Karoń Tomasz Adrenalina Fight Częstochowa
5 Gralka Dawid Gracie Barra Łódż
5 Matyszczak Dawid Adrenalina Fight Czestochowa
5 Ciszek Marcin Adrenalina Fight Czestochowa
5 Dwornik Grzegorz Adrenalina Fight Czestochowa
5 Głowacki Tomasz Kick Fighter Łódż
5 Chabiera Krzyś Ronin Piaseczno
do 72kg:
1 Bartoszewicz Michał Okniński Biała Podlaska
2 Gabara Dawid Gracie Barra Łódź
3 Kawecki Marcin Gracie Barra Łódź
3 Siekiera Patryk Dragon Fight Club
5 Gdaniec-Siedlecki Karol
5 Płotka Paweł Okniński
5 Sieradzki Bartek Adrenalina Fight Częstochowa
5 Szymajda Hubert Okniński Biała Podlaska
6 Piechota Mateusz OSS Sochaczew
6 Płotka Piotr Okniński
6 Filipiak Wojtek Centrum TSD Puławy
6 Wiśniewski Piotr Dragon Fight Club
6 Jasica Patryk Drysdale Jiu-Jiutsu Łódz
6 Gołoś Michał MMA Poznń gold team
6 Rzepa Maciej Gwardia W-wa
6 Zajączkowski Michał SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki
do 77kg:
1 Wawrzyniak Piotr Gammeness Team Poznań
2 Lutyński Grzegorz Centrum walki W-wa
3 Szewczyk Marcin Gracie Barra Łódż
3 Dłubała Łukasz Adrenalina Fight Częstochowa
5 Damel Sebastian SWK Tygrys
5 Krajewski Michał SWK Tygrys
5 Barciński Damian OSS Sochaczew
6 Zasada Marcin Gracie Barra Łódż
6 Osuch Mateusz Shidokan Kick Fighters Łódż
6 Jaworski Mariusz Gameness Team Poznań
6 Zarzecki Piotr MMA Ostrów
6 Łabęcki Kacper Shidokan Łódz
6 Konopielko Rafał MMA Ostrów
do 84kg:
1 Zimmer Dagomir Gamenes
2 Świderski Łukasz Gracie Barra Łódż
3 Wańka Tomasz Dragon Fight Sochaczew
3 Stopczyk Daniel Gracie Barra Łódż
5 Surma Krystian GŁD Team Ekstremalna Walka
5 Świątkowski Mateusz Dragon Fight Club Sochaczew
5 Zakrzewski Marcin Sambo System
5 Bronk Tomasz
6 Saakyan Oxen Vale Tudo Biały Stok
6 Antosiak Bartek Gracie Barra Łódż
6 Kroc Daniel Klub Karate Skierniewice
6 Kazimierczak Aleksander MMA Poznań Gold Team
6 Banaś Bartek MMA Poznań Gold Team
6 Błaszczak Karol Adrenalina Fight Częstochowa
6 Głogowski Sebastian WKS Gwardia W-wa
6 Kaczmarek Michał MMA W-wa
6 Kopeć Michał FDF Club Michiin
6 Nadolny Krystian Centrum TSD Puławy
6 Stypiński Robert Gladiator Ostrołęka
6 Rukat Marcin Okniński
6 Lewandowski Przemek
do 93kg:
1 Stusiński Jacek Nastula Club
2 Fabiński Bartosz Nastula Club
3 Okniński Adam Okniński team
3 Kopeć Wojciech Klub Karate Kyokushin Skierniewice
5 Drzewiecki Paweł Gracie Barra Łódż
5 Stawicki Mateusz Gracie Barra Łódż
5 Klużniak Hubert Adrenalina Fight Częstochowa
5 Wydra Mariusz GŁD Team Piła
6 Koziański Piotr MMA Poznań Gold Team
6 Jdzikowski Sebastian Adrenalina Fight Częstochowa
6 Cukier Paweł SWK Tygrys
6 Ścibisz Patryk Gwardia W-wa
6 Hołdyk Krystian Gwardia W-wa
+ 93kg:
1 Bronicki Konrad Okniński Team
2 Kaczyński Piotr Dragon Fight Club Sochaczew
3 Martuzalski Jędrek Tajski sport Jarocin
4 Dróbka Bartek GŁD Team
4 Rogacki Bartek MMA Ostrów
4 Mikołajczyk Kuba MMA Poznań Gold team
Full Contact MMA
do 65kg:
1 Klich Mateusz RKT Radom
2 Ugorski Adam Copacabana Konin
3 Kosiński Piotr Drysdale Jiu Jitsu
3 Kuba Piotr MMA AZS WSGK Kutno
5 Juszczak Mateusz Shooter konin
5 Orzechowski Patryk MMA Team Ełk
do 72kg:
1 Zawadzki Damian RKT Radom
2 Głębocki Paweł MMA team Ełk
3 Opasiak Łukasz Gracie Barra Łódż
3 Champlewski Łukasz Copacabana Konin
5 Korżyński Emil Okniński Biała podlaska
5 Ziułkowski Marian Okniński
5 Azhiev Arzor Kobyłka
5 Łebkowski Kamil Okniński Biała Podlaska
6 Wierzyk Patryk MMA Ostrów Wielkopolski
6 Wojcieszak Tomasz GŁD Team Piła
6 Rynkowski Rafał MMA Team Ełk
6 Orzecowski Maciej KS AZS Politechnika Wrocławska
6 Wiśniewski Mateusz Adrenalina Fight Częstochowa
6 Korycki Kamil RKT Radom
7 Pietrzykowski Kamil Shidokan K-F Łódż
7 Mędykowski Kuba MMA Ostrów Wielkopolski
7 Galicki Maciej MMA Ostrów Wielkopolski
7 Gąsiński Artur Gwardia W-wa
7 Oberbek Przemek Gwardia W-wa
7 Zieliński Karol MMA Team Ełk
7 Lisiewski Paweł Okniński
7 Skonieczny Darek AZS Kutno
7 Wandtke Mateusz Free Fight Wejherowo
do 77kg:
1 Świderski Adam Gracie Barra Łódż
2 Mróz Piotr Team Ełk
3 Ziemba Marek Aliance W-wa
3 Zawadzki Tomasz MMA Team Ełk
5 Strąk Łukasz Adrenalina Fight Częstochowa
5 Kowalczyk Bartek Gracie barra Łódż
5 Kopera Łukasz United Gym
6 Nowacki Konrad Okniński
6 Wenelski Kuba MMA AZS WSGK Kutno
6 Witkowski Kamil SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki
6 Zwoliński Mariusz Copacabana Konin
6 Shamaev Arbi Kobyłka
do 84kg:
1 Odzimkowski Albert RKT Radom
2 Cukierman Tomasz Okniński Biały Stok
3 Borysewicz Cezary United Gym
3 Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódż
5 Gorczyca Tomasz Gracie Barra Łódż
5 Kacprzyk Wojtek Gracie Barra Łódż
5 Dobrowolski Łukasz RKT Radom
5 Łukowski Zbyszek MMA AZS Kutno
6 Izydorek Robert Walka Gniezno
6 Jasiński Dawid Free Fight Wejherowo
6 Książczyk Przemek United Gym
6 Lasota Łukasz MMA Team Ełk
6 Matułajtis Łukasz Arachion
6 Tybińkowski Damian MMA AZS Kutno
6 Michalak Przemek MMA AZS Kutno
6 Skitek Błażej Free Fight Wejherowo
6 Cierniak Donat MMA Ostrów Wielkopolski
do 93kg:
1 Ostaszewski Kamil Free Fight Wejherowo
2 Baryła Marian Nastula Club
3 Królak Maciej Free Fight Wejherowo
3 Dąbrowski Daniel Adrenalina Fight Częstochowa
5 Ciepliński Grzegorz Dragon Fight Club
5 Klepacz Krzysztof Strefa Walki Łódż
5 Ostrowski Mateusz Gracie Barra Łódż
5 Troch Stanisław Vale Tudo Płock
6 Gawliński Sebastian KSW Fight Club Piła
6 Klepczarek Radek MMA AZS Kutno
6 Olszewski Sylwek Free Fight Wejherowo
6 Wożniak Maciej MMA Free Fight Wejherowo
+93kg:
1 Elsner Marcin RKT Radom
2 Choszcz Michał Strefa Walki Łódż
3 Ulatowski Andrzej
3 Kaczmarek Adrian Strefa Walki Łódż
4 Szulczyk Daniel Okniński
4 Śniadała Darek Okniński
Panie - Pierwsza podana zwyciężczyni
Nowosielska Małgorzata Arachion MMA Olsztyn & Gubernat Angelika Free Fight
Wejherowo
Bońkowska Paula Arachion MMA Olsztyn & Serafin Ola Free Fight Wejherowo
Serdecznie GRATULUJEMY
Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2010-12-03 10:44:25