AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI 14.05.2005 WARSZAWA
MĘŻCZYŹNI
Kategoria wagowa 60 kg - 13 zawodników
1 Boguszewski Dariusz AZS AWF Warszawa
2 Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
3 Bernard Jan AZS AWF Warszawa
3 Andrzejuk Wojciech AZS AWFiS Gdańsk
5 Kruszczak Karol AZS AWFiS Gdańsk
5 Kita Paweł AZS AWFiS Gdańsk
7 Kurowski Paweł AZS AWFiS Gdańsk
7 Borowy Michał KS Rafael
Kategoria wagowa 66 kg - 13 zawodników
1 Żródło Przemysław AZS AWF Warszawa
2 Kręcielewski Marek WKS Gwardia
3 Wyrzykowski Barłomiej AZS AWFiS Gdańsk
3 Pacholak Mateusz AZS UW
5 Majewski Rafał AZS AWF Warszawa
5 Bodzioch Mateusz AZS AWF Warszawa
7 Rudawiec Ignacy AZS Politechnika Śląska Gliwice
7 Rothau Yauhei Uniwersytet Brześć
Kategoria wagowa 73 kg - 24 zawodników
1 Umański Andrzej AZS Opole
2 Kopeć Andrzej AZS AWF Warszawa
3 Remiarz Adam AZS AWF Wrocław
3 Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia
5 Kolchanka Ilya Uniwersytet Brześć
5 Warth Michał AZS Politechnika Śląska Gliwice
7 Kusak Ryszard KU Akademia Świętokrzyska
7 Rossa Karol Poltechnika Warszawska
Kategoria wagowa 81 kg - 18 zawodników
1 Garsztecki Bartosz AZS Politechnika Śląska Gliwice
2 Bałas Paweł AZS AWF Warszawa
3 Aulich Sebastian AZS AWF Warszawa
3 Szewczak Jacek WS Policji Szczytno
5 Słopieński Paweł AZS AWFiS Gdańsk
5 Kujawski Piotr AZS Łódź
7 Mróz Daniel AZS AWFiS Gdańsk
7 Gawlik Łukasz AZS AWFiS Gdańsk
Kategoria wagowa 90 kg - 8 zawodników
1 Karwowski Radosław AWF Warszawa
2 Sosnowski Krzysztof AZS AWFiS Gdańsk
3 Bzoma Bartosz AZS Politechnika Łódzka
3 Kuczyński Daniel AZS AWFiS Gdańsk
5 Autajew Turpal AZS AWF Warszawa
5 Ciszewski Krzysztof Strat Skierniewice
7 Kęzierski Maciej AZS AWFiS Gdańsk
7 Kusiak Radosław AZS AWFiS Gdańsk
Kategoria wagowa 100 kg - zawodników
1 Panek Kamil AZS AWFiS Gdańsk
2 Tomczak Sławomir AZS AWFiS Gdańsk
3 Orzeł Michał AZS AWF Wrocław
3 Cywiński Piotr AZS AWF Wrocław
5 Balshenka Anatoli Uniwersytet Brześć
5 Wysocki Tomasz AZS AWF Warszawa
7 Musiał Piotr AZS AWF Warszawa
7 Piechal Wojciech WKS Gwardia
Kategoria wagowa powyżej + 100 kg - 10 zawodników
1 Orocz Michał AZS AWF Wrocław
2 Woźniak Marcin KU AZS Akademia Świętokrzyska
3 Ziomkowski Paweł UKS Galeon Gdynia
3 Syguła Kacper AZS UW
5 Towarek Jakub KS Start Radom
5 Sakowski Michał AZS AWFiS Gdańsk
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 AZS AWF Warszawa
2 AZS AWFiS Gdańsk
3 AZS AWF Wrocław
4 AZS Politechnika Śląska Gliwice
5 WKS Gwardia
6 AZS UW
7 AZS Opole
8 Uniwersytet Brześć
9 KU Akademia Świętokrzyska
10-11 Wyższa Szkoła Policji Szczytno
10-11 AZS Politechnika Łódzka
13 UKS Galeon
14-15 AZS Łódź
14-15 Start Skierniewice
16-17 KS Rafael
16-17 Politechnika Warszawska
KOBIETY
Kategoria wagowa 48 kg - 6 zawodniczek
1 Krzywda Barbara KU AZS Akademia Świętokrzyska
2 Skuła Katarzyna AZS AWF Warszawa
3 Kozłowska Agata UKS Bushi
3 Maciej Joanna AZS Opole
5 Borawska Sylwia AZS UW
5 Grzesiak Anna AZS AWF Wrocław
Kategoria wagowa 52 kg - zawodniczki
1 Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
2 Jasiurkowska Agnieszka AZS Opole
3 Karbowiak Weronika AZS UW
Kategoria wagowa 57 kg - 13 zawodniczek
1 Cabaj Monika AZS AWFiS Gdańsk
2 Bielak Małgorzata AZS AWFiS Gdańsk
3 Woźniak Monika AZS AWFiS Gdańsk
3 Kasperkiewicz Anna AZS AWF Wrocław
5 Zawadzka Paulina AZS UW
5 Wysocka Marta AWF Katowice
7 Pietrzyk Marta AZS AWF Warszawa
7 Wyrzykowska Marta AZS AWFiS Gdańsk
Kategoria wagowa 63 kg - zawodniczek
1 Raińczuk Weronika AZS AWFiS Gdańsk
2 Haręźlak Barbara AZS AWFiS Gdańsk
3 Deptuła Sylwia AZS AWFiS Gdańsk
4 Szałek Magdalena AZS AWF Wrocław
5 Zalewska Kinga AZS UW
Kategoria wagowa 70 kg - 8 zawodniczek
1 Blicharz Irena AZS AWF Wrocław
2 Bednarska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
3 Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
3 Sikora Dorota AZS AWF Warszawa
5 Syguła Agnieszka AZS UW
5 Bobowska Marta AZS UW
7 Adamczyk Dominika KU AZS Akademia Świętokrzyska
7 Janek Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
Kategoria wagowa 78 kg - 3 zawodniczki
1 Okienko Dorota AZS AWF Wrocław
2 Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa
3 Kuntsevich Volha Uniwersytet Brześć
Kategoria wagowa powyżej 78 kg - 4 zawodniczki
1 Kozioł Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
2 Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
3 Wałkiewicz Agnieszka AZS UW
4 Mitura Anna AZS UW
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 AZS AWFiS Gdańsk
2 AZS AWF Wrocław
3 AZS AWF Warszawa
4 AZS Uniwersytet Warszawski
5 KU AZS Akademia Świętokrzyska
6 AZS Opole
7 AWF Katowice
8 UKS Bushi
http://budo.pl