Pełne wyniki:
SENIORZY:
Kategoria wagowa 60 kg - zawodników
1 Kowalski Tomasz AZS Opole
2 Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
3 Adamek Juliusz Gwardia Opole
3 Koźbiał Rafał UKJ Ryś Warszawa
5 Sułek Kamil Gwardia Opole
5 Buczak Tomasz Gwardia Wrocław
7 Królikowski Maciej AZS Bysdgoszcz
7 Kolondra Przemysław MOSiR Cieszyn
Kategoria wagowa 66 kg - 27 zawodników
1 Micałek Mateusz Czarni Bytom
2 Zagrodnik Paweł Czarni Bytom
3 Kowalski Marcin UKJ Ryś Warszawa
3 Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
5 Pacholak Mateusz AZS UW Warszawa
5 Kubiniec Michał MKS Czechowice - Dziedzice
7 Wyrzykowski Bartłomiej AZS AWFiS Gdańsk
7 Bułka Jakub KS Gwardia Opole
Kategoria wagowa 73 kg - 41 zawodników
1 Trędowski Robert WKS Gwardia Warszawa
2 Żydak Paweł WKS Gwardia Warszawa
3 Liszek Łukasz AZS AWFiS Gdańsk
3 Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
5 Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
5 Piekarczyk Wojciech KS Gwardia Opole
7 Kurkiewicz Jakub UKS Siódemka Sochaczew
7 Trędowski Grzegorz WKS Gwardia Warszawa
Kategoria wagowa 81 kg - 35 zawodników
1 Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2 Sosnowski Krzysztof AZS AWFiS Gdańsk
3 Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3 Skórkowski Tomasz AZS AWF Wrocław
5 Krajewski Paweł Rafael Elbląg
5 Aulich Sebastian AZS AWF Warszawa
7 Górnik Wojciech Bushi Szeczecin
7 Mróz Daniel AZS AWFiS Gdańsk
Kategoria wagowa 90 kg - 26 zawodników
1 Kuźmiński Jacek Gwardia Opole
2 Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
3 Golus Piotr GKS Czarni Bytom
3 Zbyszewski Piotr TS Wisła Kraków
5 Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
5 Kośniewski Marcin AZS Opole
7 Kędzierski Maciej AZS AWFiS Gdańsk
7 Anderwald Bartłomiej ŁPKS Gwardia Łódź
Kategoria wagowa 100 kg - 18 zawodników
1 Panek Kamil AZS AWFiS Gdańsk
2 Zieniawa Michał UKS Budokan Gdańsk
3 Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa
3 Tomczak Sławomir AZS AWFiS Gdańsk
5 Ciemieniewski Jaroslaw ŁPKS GW. Łódź
5 Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
7 Strsburger Jakub KS Gwardia Wrocław
7 Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
Kategoria wagowa powyżej + 100 kg - 12 zawodników
1 Klotz Maciej AZS Bydgoszcz
2 Hojczak Jacek WKS Gwardia Warszawa
3 Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław
3 Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków
5 Orocz Michał AZS AWF Wrocław
5 Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
7 Ziomkowski Paweł UKS
Galeon Gdynia
7 Wierzbicki Ireneusz PKS WSP Szczytno
SENIORKI:
Kategoria wagowa 48 kg - 6 zawodniczek
1 Krzywda Barbara AZS Kielce
2 Martynowicz Martyna Gwardia Opole
3 Kubicka Kinga AZS Kielce
3 Skuła Katarzyna AZS AWF Warszawa
5 Griszczyńska Sandra WKS Gwardia
5 Maciej Joanny AZS Opole
7 Borawska Sylwia AZS UW
7 Skorupińska Aleksandra BKS Yawara
Kategoria wagowa 52 kg - zawodniczki
1 Machałek Iwona AZS AWFiS Gdańsk
2 Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin
3 Karbowiak Weronika AZS UW
3 Przybyłowska Agata UKS 7 Sochaczew
5 Nowak Katarzyna Polonia Rybnik
5 Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
7 Marchelska Agata MKS Żak Ełk
7 Łężak Paulina Orzeł Warszawa
Kategoria wagowa 57 kg - 13 zawodniczek
1 Kasperkiewicz Romana AZS AWF Wrocław
2 Kalemba Agata UKS Bushi Rybnik
3 Woźniak Monika AZS AWFiS Gdańsk
3 Knioła Ewa WKS Gwardia
5 Ozdoba Agata AZS Opole
5 Wyrzykowska Marta AZS AWFiS Gdańsk
7 Torzewska Paulina UKJ AON
7 Licznar Marta AZS Opole
Kategoria wagowa 63 kg
1 Wróbel Katarzyna KS Błękitni Tarnów
2 Raińczuk Weronika AZS AWFiS Gdańsk
3 Goszczyńska Sandra AZS Opole
3 Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5 Twardzik Adriana Polonia Rybnik
5 Kukieła Malwina Pantera Brwinów
7 Deptuła Sylwia AZS AWFiS Gdańsk
7 Nowak Magdalena AZS/UW
Kategoria wagowa 70 kg - 8 zawodniczek
1 Raińczuk Paulina AZS AWFiS Gdańsk
2 Blicharz Irena AZSAWF Wrocław
3 Raińczuk Beata Czarni Bytom
3 Braun Magdalena Gwardia Bydgoszcz
5 Piłocik Katarzyna MKS Czechowice Dziedzice
5 Adamczyk Dominika AZS Kielce
7 Pankowska Katarzyna PTS Gwardia Bydgoszcz
7 Walasek Ewa WKS Gwardia
Kategoria wagowa 78 kg - 3 zawodniczki
1 Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa
2 Okienko Dorota AZS AWF Wrocław
3 Rybińska Aleksandra Orzeł Warszawa
Kategoria wagowa powyżej 78 kg
1 Sadkowska Uszula UKS Rekord
2 Kozioł Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3 Oziero Anna Samuraj Koszalin
3 Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
5 Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
5 Laszuk Marta Gwardia Olsztyn
7 Tołścik Barbara Gwardia Olsztyn
http://www.ippon.org.pl/competition.php?id=93&sub=37