Jeszcze raz pozdrawiam cale Miedzylesie.
...
Napisał(a)
I mpreza swietna, organizatorzy nie zawiedli,publicznosc dopisala, osobiscie lubie startowac w Miedzylesiu , tam ludzie kochają sporty silowe.
Jeszcze raz pozdrawiam cale Miedzylesie.
Jeszcze raz pozdrawiam cale Miedzylesie.
...
Napisał(a)
WYNIKI !!! ???
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
...
Napisał(a)
Wyniki na razie do kategorii 100kg
Kategoria Open Kobiet
1m Katarzyna Owsianka / Relax Kamienna Góra / - 95kg ( 86,05pkt. )
2m Agnieszka Żelazna / Herkules Warszawa / - 77,5kg ( 85,30pkt. )
3m Krystyna Ścigała / Relax Kamienna Góra / - 72,5kg ( 77,40pkt. )
4m Malwina Madejewska / Relax Kamienna Góra / - 75kg ( 74,61pkt. )
5m Paulina Szczupak / Relax Kamienna Góra / - 70kg ( 71,44pkt. )
6m Ewelina Sajewicz / Hutnik Pieńsk / - 62,5kg ( 68,79pkt. )
7m Katarzyna Musik / Relax Kamienna Góra / - 50kg ( 48,36pkt. )
Kategoria wagowa 56KG
1m Dariusz Wszoła / Śródmieście Legnica / - 165kg
Kategoria wagowa 60KG
1m Jarosław Gwóźdź / Śródmieście Legnica / - 150kg
2m Bartłomiej Polecki / Śródmieście Legnica / - 100kg
3m Damian Garbicz / Hutnik Pieńsk / - 82,5kg
4m Maciej Sajewicz / Hutnik Pieńsk / - 70kg
Kategoria wagowa 67,5KG
1m Marek Suchodolski/ Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 142,5kg
2m Adrian Wojdak / Hutnik Pieńsk / - 135kg
3m Mariusz Pikor / Relax Kamienna Góra / - 132,5kg
4m Sebastian Baranowski / Sudety Międzylesie / - 125kg
5m Adrian Tomczak / Olimpia Lądek Zdrój / - 120kg
6m Rafał Hryc / Sudety Międzylesie / - 120kg
7m Mateusz Fryc / Team Wrocław / - 110kg
Kategoria wagowa 75KG
1m Robert Karpezo/ Ilanka Rzepin / - 190kg
2m Arkadiusz Biel / Sudety Międzylesie /- 172,5kg
3m Piotr Teresinski / Relax Kamienna Góra / - 167,5kg
4m Piotr Jurkiewicz / Sudety Międzylesie / - 165kg
5m Janusz Poprawski / Hutnik Pieńsk / - 145kg
6m Sebastian Sztemberk / Nestor Boguszów Gorce / - 130kg
7m Krzysztof Fonal / Śródmieście Legnica / - 130kg
8m Patryk Bezrucz / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 122,5kg
9m Piotr Mikołajek / Tytan Świdnica / - 80kg
Kategoria wagowa 82,5KG
1m Leszek Rejek/ Olszanka Pogorzela / - 200kg
2m Bartosz Pasternak / Sudety Międzylesie /- 200kg
3m Łukasz Kozłowski / Ilanka Rzepin / - 180kg
4m Grzegorz Rusiecki / Relax Kamienna Góra / - 180kg
5m Dawid Deptuch / Ilanka Rzepin / - 170kg
6m Daniel Sobolewski / Sudety Międzylesie / - 160kg
7m Sławomir Tomczak / Olimpia Lądek Zdrój / - 155kg
8m Mateusz Grzesik / Śródmieście Legnica / - 150kg
9m Tomasz Świątek / Nestor Boguszów Gorce / - 115kg
10m Damian Dwornikowski / Nestor Boguszów Gorce / - 105kg
Kategoria wagowa 90KG
1m Krzysztof Zakrzewski/ Ilanka Rzepin / - 220kg
2m Andrzej Juraszek / Sudety Międzylesie /- 210kg
3m Zbigniew Klimek / Sudety Międzylesie / - 200kg
4m Mirosław Fugiel / Legnica / - 192,5kg
5m Patryk Koziek / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 180kg
6m Wojciech Kosendiak / Sudety Międzylesie / - 180kg
7m Wiesław Gilbert / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 170kg
8m Paweł Rembiarz / Relax Kamienna Góra / - 172,5kg
9m Mariusz Michalak / Sudety Międzylesie / - 150kg
10m Łukasz Nadlonek / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 142,5kg
11m Jaromir Gwizd / Olimpia Lądek Zdrój / - 140kg
Kategoria wagowa 100KG
1m Paweł Ziemba / Śródmieście Legnica / - 240kg
2m Jakub Litwin / Hutnik Pieńsk /- 217,5kg
3m Marcin Słomczewski / Ilanka Rzepin / - 215kg
4m Wojciech Wielocha / Relax Kamienna Góra / - 180kg
5m Tomasz Hypś / Relax Kamienna Góra / - 160kg
6m Jerzy Gospodarowicz/ Tytan Świdnica / - 160kg
7m Bartłomiej Rogosiński / Tytan Świdnica / - 130kg
Kategoria Open Kobiet
1m Katarzyna Owsianka / Relax Kamienna Góra / - 95kg ( 86,05pkt. )
2m Agnieszka Żelazna / Herkules Warszawa / - 77,5kg ( 85,30pkt. )
3m Krystyna Ścigała / Relax Kamienna Góra / - 72,5kg ( 77,40pkt. )
4m Malwina Madejewska / Relax Kamienna Góra / - 75kg ( 74,61pkt. )
5m Paulina Szczupak / Relax Kamienna Góra / - 70kg ( 71,44pkt. )
6m Ewelina Sajewicz / Hutnik Pieńsk / - 62,5kg ( 68,79pkt. )
7m Katarzyna Musik / Relax Kamienna Góra / - 50kg ( 48,36pkt. )
Kategoria wagowa 56KG
1m Dariusz Wszoła / Śródmieście Legnica / - 165kg
Kategoria wagowa 60KG
1m Jarosław Gwóźdź / Śródmieście Legnica / - 150kg
2m Bartłomiej Polecki / Śródmieście Legnica / - 100kg
3m Damian Garbicz / Hutnik Pieńsk / - 82,5kg
4m Maciej Sajewicz / Hutnik Pieńsk / - 70kg
Kategoria wagowa 67,5KG
1m Marek Suchodolski/ Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 142,5kg
2m Adrian Wojdak / Hutnik Pieńsk / - 135kg
3m Mariusz Pikor / Relax Kamienna Góra / - 132,5kg
4m Sebastian Baranowski / Sudety Międzylesie / - 125kg
5m Adrian Tomczak / Olimpia Lądek Zdrój / - 120kg
6m Rafał Hryc / Sudety Międzylesie / - 120kg
7m Mateusz Fryc / Team Wrocław / - 110kg
Kategoria wagowa 75KG
1m Robert Karpezo/ Ilanka Rzepin / - 190kg
2m Arkadiusz Biel / Sudety Międzylesie /- 172,5kg
3m Piotr Teresinski / Relax Kamienna Góra / - 167,5kg
4m Piotr Jurkiewicz / Sudety Międzylesie / - 165kg
5m Janusz Poprawski / Hutnik Pieńsk / - 145kg
6m Sebastian Sztemberk / Nestor Boguszów Gorce / - 130kg
7m Krzysztof Fonal / Śródmieście Legnica / - 130kg
8m Patryk Bezrucz / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 122,5kg
9m Piotr Mikołajek / Tytan Świdnica / - 80kg
Kategoria wagowa 82,5KG
1m Leszek Rejek/ Olszanka Pogorzela / - 200kg
2m Bartosz Pasternak / Sudety Międzylesie /- 200kg
3m Łukasz Kozłowski / Ilanka Rzepin / - 180kg
4m Grzegorz Rusiecki / Relax Kamienna Góra / - 180kg
5m Dawid Deptuch / Ilanka Rzepin / - 170kg
6m Daniel Sobolewski / Sudety Międzylesie / - 160kg
7m Sławomir Tomczak / Olimpia Lądek Zdrój / - 155kg
8m Mateusz Grzesik / Śródmieście Legnica / - 150kg
9m Tomasz Świątek / Nestor Boguszów Gorce / - 115kg
10m Damian Dwornikowski / Nestor Boguszów Gorce / - 105kg
Kategoria wagowa 90KG
1m Krzysztof Zakrzewski/ Ilanka Rzepin / - 220kg
2m Andrzej Juraszek / Sudety Międzylesie /- 210kg
3m Zbigniew Klimek / Sudety Międzylesie / - 200kg
4m Mirosław Fugiel / Legnica / - 192,5kg
5m Patryk Koziek / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 180kg
6m Wojciech Kosendiak / Sudety Międzylesie / - 180kg
7m Wiesław Gilbert / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 170kg
8m Paweł Rembiarz / Relax Kamienna Góra / - 172,5kg
9m Mariusz Michalak / Sudety Międzylesie / - 150kg
10m Łukasz Nadlonek / Reeves Bystrzyca Kłodzka / - 142,5kg
11m Jaromir Gwizd / Olimpia Lądek Zdrój / - 140kg
Kategoria wagowa 100KG
1m Paweł Ziemba / Śródmieście Legnica / - 240kg
2m Jakub Litwin / Hutnik Pieńsk /- 217,5kg
3m Marcin Słomczewski / Ilanka Rzepin / - 215kg
4m Wojciech Wielocha / Relax Kamienna Góra / - 180kg
5m Tomasz Hypś / Relax Kamienna Góra / - 160kg
6m Jerzy Gospodarowicz/ Tytan Świdnica / - 160kg
7m Bartłomiej Rogosiński / Tytan Świdnica / - 130kg
dzień bez wstawania jest piękny
Polecane artykuły