Wyniki ostatnich walk bokserskich 1/8 turnieju olimpijskiego:
48 kg
Paulo Carvalho (Brazylia) - Manyo Plange (Ghana) 21-12
Yampier Hernandez (Kuba) - Georgiy Chygayev (Ukraina) 21-3
Serdamba Purevdorj (Mongolia) - Luis Yanez (USA) 8-7
Amnat Ruenroeng (Tajlandia) - Winston Montero (Dominikana) 7-3
Zou Shiming (Chiny) - Nordine Oubaali (Francja) +3-3
Birzhan Zhakypov (Kazachstan) - Hovhannes Danielyan (Armenia) 13-7
Łukasz Maszczyk (Polska) - Jafet Uutoni (Namibia) +5-5
Paddy Barnes (Irlandia) - Jose Luis Meza (Ekwador) 14-8
51 kg
McWilliams Arroyo Acevedo (Portoryko) - Norbert Kalucza (Węgry) 14-6
Andris Laffita Hernandez (Kuba) - Khalid Yafai (Anglia) 9-3
Georgij Bałakszin (Rosja) - Mirat Sarsenbajew (Kazachstan) 12-4
Jitender Kumar (Indie) - Tulashboy Doniyorov (Uzbekistan) 13-6
Vincenzo Picardi (Włochy) - Juan Carlos Payano (Dominikana) 8-4
Walid Cherif (Maroko) - Ok Sung Lee (Korea Płd.) 11-5
Somjit Jongjohor (Tajlandia) - Samir Mammadow (Azerbejdżan) 10-2
Anvar Yunusov (Tadżikistan) - Rubenilson Vieira (Brazylia) 12-6
54 kg
Badar-Uugan Enkhbat (Mongolia) - J. J. Nevin (Irlandia) 9-2
Khumiso Ikgopoleng (Botswana) - H. Mesbahi (Maroko) RSC
Akhil Kumar (Indie) - S. Vodopyanov (Rosja) +9-9
Veaceslav Gojan (Mołdawia) - Gu Yu (Chiny) 13-6
Bruno Julie (Mauritius) - H. Tojibaev (Uzbekistan) 16-4
Hector M. Rangel (Wenezuela) - H. Soonchul (Korea Płd.) 17-6
Yankiel Leon (Kuba) - Kanat Abutalipov (Kazachstan) 10-3
Worapoj Petchkoom (Tajlandia) - V. J. Parrinello (Włochy) 12-1
57 kg
Shanin Imranov (Azerbejdżan) - Nikoloz Izoria (Gruzja) 18-9
Idel Torriente (Kuba) - Enkhzorig Zorigtbaatar (Mongolia) 10-9
Arturo Santos Reyes (Meksyk) - Alaa Shili (Tunezja) 14-2
Khedafi Djelkhir (Francja) - Raynell Williams (USA) 9-7
Vasyl Lomachenkov (Ukraina) - Bahodirjon Sultonov (Uzbekistan) 13-1
Li Yang (Chiny) - Luis Porozo (Ekwador) 6-5
Abdelkader Czadi (Algieria) - Sailom Adi (Tajlandia) 7-6
Yakup Kilic (Turcja) - Satoshi Shimizu (Japonia) 12-9
60 kg
Hu Qing (Chiny) - Merey Akshalov (Kazachstan) 11-7
Daouda Sow (Francja) - Jose Pedraza Gonzalez (Portoryko) 13-9
Georgian Popescu (Rumunia) - Francisco Javier Vargas (Meksyk) 14-4
Yordenis Ugas (Kuba) - Domenico Valentino (Włochy) 10-2
Alexey Tishchenko (Rosja) - Anthony Little (Australia) 11-3
Darleys Perez (Kolumbia) - Asylbek Talasbaev (Kirgistan) 15-4
Hrachik Javakhyan (Armenia) - Rasheed Olawale Lawal (Nigeria) 12-0
Baik Jong-Sub (Korea Południowa) - Pichai Sayota (Tajlandia) 10-4
64 kg
Alexis Vastine (Francja) - Bradley Saunders (Wielka Brytania) 11-7
Munkh-Erdene Uranchimeg (Mongolia) - Boris Georgiev (Bułgaria) 10-3
Morteza Sepahvandi (Iran) - Ionut Gheorghe (Rumunia) 8-4
Felix Diaz (Dominikana) - Johnny Joyce (Irlandia) +11-11
Rosniel Iglesias (Kuba) - Driss Moussaid (Maroko) 15-4
Gennady Kovalev (Rosja) - Richarno Colin (Mauritius) 11-2
Manus Boonjumnong (Tajlandia) - Masatsugu Kawachi (Japonia) 8-1
Serik Sapiyev (Kazachstan) - Jonny Sanchez (Wenezuela) 22-3
69 kg
Kim Jungjoo (Korea Południowa) - John Jackson (Virgin Islands) 10-0
Demetrius Andrade (USA) - Andrey Balanov (Rosja) 14-3
Dilshod Mahmudov (Uzbekistan) - Jaoid Chiguer (Francja) 8-3
Bakhyt Sarsekbayev (Kazachstan) - Vitalie Grusac (Mołdawia) 8-3 RSC
Silamu Hanati (Chiny) - Joseph Mulema (Kamerun) 9-4
Tureano Johnson (Bahamy) - Olexandr Stretskyy (Ukraina) 9-4
Carlos Banteaux (Kuba) - Billy Joe Saunders (Wielka Brytania) 13-6
Hosam Abdin (Egipt) - Non Boonjumnong (Tajlandia) 11-10
75 kg
Vijender Kumar (Indie) - Angkhan Chomphuphuang (Tajlandia) 13-3
Carlos Gongora (Ekwador) - Georgios Gazis (Grecja) 12-1
Emilio Correa (Kuba) - Sergiy Derevyanchenko (Ukraina) 18-4
Elshod Rasulov (Uzbekistan) - Andranik Hakobyan (Armenia) 7-3 RSC
James Degale (Wielka Brytania) - Shawn Estrada (USA) 11-5
Bakhtiyar Artayev (Kazachstan) - Matvey Korobov (Rosja) 10-7
Darren Sutherland (Irlandia) - Nabil Kassel (Algieria) 21-14 RSC
Alfonso Parra Blanco (Wenezuela) - Argenis Nunez (Dominikana) 18-7
81 kg
Yerkebulan Shynaliyev (Kazachstan) - Carlos Negron Colon (Portoryko) 9-3
Dzhakhon Kurbanov (Tadżykistan) - Marijo Sivolija-Jelica (Chorwacja) 8-1
Abdelhafid Benchabla (Algieria) - Ramadan Yasser (Egipt) 13-6
Zhang Xiaoping (Chiny) - Artur Beterbiev (Rosja) 8-2
Kenny Egan (Irlandia) - Bahram Muzaffer (Turcja) 10-2
Washington Silva (Brazylia) - Bastie Samir (Ghana) 9-7
Tony Jeffries (Wielka Brytania) - Eleider Alvarez (Kolumbia) +5-5
Imre Szello (Węgry) - Luis Alberto Gonzalez (Wenezuela) RSC
91 kg
Clemente Russo (Włochy) - Viktar Zuyeu (Białoruś) 7-1
Oleksandr Usyk (Ukraina) - Nijiati Yushan (Chiny) 23-4
Mohamed Arjaoui (Maroko) - Brad Pitt (Australia) 11-6
Deontay Wilder (USA) - Abdelaziz Touilbini (Algieria) 10-4
Rakhim Chakhkiev (Rosja) - Ali Mazaheri (Iran) 7-3
John Mbumba (Francja) - Julio Blanco (Kolumbia) 11-5
Ilias Pavlidis (Grecja) - Milorad Gajovic (Czarnogóra) 7-3
Osmay Acosta (Kuba) - Olanrewaju Durodola (Nigeria) 11-0
+91 kg
Jaroslavas Jaksto (Litwa) - Onorede Ehwareme (Nigeria) 11-1
David Price (Wielka Brytania) - Islam Timurziev (Rosja) 2 RSC
Oscar Rivas (Kolumbia) - Kubrat Pulev (Bułgaria) 11-5
Roberto Cammarelle (Włochy) - Marko Tomasovic (Chorwacja) 13-1
Ruslan Myrsataev (Kazachstan) - Daniel Beahan (Australia) 1 RSC
Zhang Zhilei (Chiny) - Mohamed Amanissi (Maroko) 15-0
Newfel Ouatah (Algieria) - Jose Payares (Wenezuela) 7-5
Vyacheslav Glazkov (Ukraina) - Robert Alfonso (Kuba) 5-3
Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-16 22:59:55
Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!