Weterani
88kg
1. Firlit Grzegorz – Linke Gold Team
2. Garbarz Robert – Łamator Racibórz
3. Piwowarski Tomsz – Gracie Barrra Poland
3. Bąk Grzegorz – Łamator Racibórz
+88kg
1. Ciołkowski Jacek – Berserker’s Team Olsztyn
2. Gawron Sebastian – Orły Daszewice
Elita
75kg
1. Held Marcin – Gracie Barra Poland
2. Lasota Rafał – Grappling Kraków
3. Abramiuk Mariusz – Linke Gold Team
82kg
1. Polok Maciej – Gracie Barra Poland
2. Małkowski Dominik – Linke Gold Team
3. Piotrowski Artur – Ronin Gold Team Koszalin
4. Szeliga Michał – Linke Gold Team
91kg
1. Kowalczyk Marek – Ronin Gold Team Koszalin
2. Sztamborski Szymon – Ronin Gold Team Koszalin
3. Stankiewicz Karol – Ronin Gold Team Koszalin
4. Sobczyński Bartosz –
+91kg
1. Osiński Stefan – Linke Gold Team
2. Dawidzionek Marcin – Ronin Gold Team Koszalin
3. Sas Adrian – United Gym Aleksandrów Łódzki
Adulto Panowie niebieskie
64kg
1. Podstawczak Piotr – Berserker’s Team Poland
2. Świątek Filip – Copacabana Konin
3. Zwolan Jarosław – MMA Szczecinek
3. Igielski Roman – Cyklon Gold Team Z.Góra
70kg
1. Chachlica Artur – Berserker’s Team Poland
2. Deszcz Tomasz – Ronin Gold Team Koszalin
3. Bosacki Łukasz – Drysdale Jiu Jitsu Gdynia
3. Kabat Marcin –
76kg
1. Lech Wojciech - Berserker’s Team Poland
2. Korniowski Tom – Ronin Gold Team Koszalin
3. Koperski Kamil –
3. Klimas Szymon –
82,3kg
1. Dzieniszewski Karol – Linke Gold Team
2. Kośider Robert –
Strefa Walki Poznań
3. Waligóra Grzegosz – Gracie Barra Poland Team Draculino
3. Meller Rafał – Gracie Barra Poland Team Draculino
94,3kg
1. Migo Karol – Grappling Kraków
2. Konieczka Przemysław – Gracie Barra Poland Team Draculino
3. Kudliński Paweł – Strefa Walki
3. Gorny Artur – Linke Gold Team Ostrów Wlkp.
88,3kg
1. Książek Łukasz – Grappling Kraków
2. Segner Radosław –
3. Tomaszewicz Sławomir –
3. Mazur Adrian – Linke Gold Team
100,5kg
1. Młyński Krzysztof – Berserler’s Team Olsztyn
2. Rutkowski Piotr – BJJ UAM Poznań
3. Łapka Michał –
3. Pilarz Paweł – Gracie Barra Poland team draculino
+100,5kg
1. Majka Tomasz – Berserker;s Team Poland
2. Jermakowicz Jarek – Ronin Gold Team Koszalin
3. Kroplewski Karol – MMA Szczecinek
3. Miśkiewicz Marcin -
Adulto Panowie białe
57,5kg
1. Gawroński Patryk –
2. Preś Mateusz –
3. Ziemkiewicz Patryk –
64kg
1. Rozenbajger Kacper - Alliance Team Polska
2. Liniecki Adrian -
3. Papaj Ludwik – Grappling Kraków
3. Czernik Maciej – RGC Lubliniec
70kg
1. Warchoł Norbert -
2. Klaszczek Krzysztof –
3. Szymański Jakub –
3. Środa Tomek
76kg
1. Książek Maciej -
2. Klin Grzegorz –
3. Pęgowski Piotr –
3. Podkowiński Jacek – Orły Linke Gold Team Szczecin
82,3kg
1. Szczęch Sebastian – Grappling Kraków
2. Gutkowski Michał – Gracie Barra Poland team draculino
3. Wiśniewski Michał – Berserker’s Team Poland
3. Zwoliński Damian – Linke Gold Team
88,3kg
1. Kizielewicz Rafał – MMA Szczecinek
2. Kęsik Damian –
3. Wojciechowski Sebastian – Ronin Gold Team koszalin
3. Ksycki Nikodem – Strefa Walki Poznań
94,3kg
1. Łukowski Łukasz – Gracie Barra Poland Team Draculino
2. Binek Robert – G racie Barra Poland Team Draculino
3. Dyrynda Tomasz – MMA Szczecinek
3. Ratajczak Adrian – Gracie Barra Poland Team Draculino
100,5kg
1. Pachut Dariusz – Grappin Kraków
2. Lęgec Rafał – Linke Gold Team
3. Wawrzyniak Piotr – Alliance Team Polska
3. Raduchowski Szymon – Berserker’s Team Olsztyn
+100,5kg
1. Warszawski Szymon – Berserker’s Team Olsztyn
2. Runkiewicz Krzysztof – Berserker's team poland
3. Przybylski-Czubała Jan – Strefa Walki Poznań
Junior chł.
65kg
1. Jasiński Łukasz – MMA Szczecinek
2. Żelazny Sebastian – Linke Gold Team
3. Pacholik Oskar – Berserker’s Team Świnoujście
3. Ziembkiewicz Łukasz –
75kg
1. Sadowski Filip – Drysdale Jiu Jitsu
2. Kujawa Arkadiusz – Linke Gold Team
3. Szymankiewicz Dawid – Linke Gold Team Ostrów Wlkp.
3. Bartkowiak Tomasz – Drysdale Jiu Jitsu
88kg
1. Michalec Łukasz - Drysdale Jiu Jitsu Gdynia
2. Kuncerewicz Dominik – Gracie Barra Poland team draculino
3. Wojcieszyński Michał –
3. Przybylak Tomasz –
+88kg
1. Baron Dominik –
2. Januszewski Mateusz – Ronin Gold Team Koszalin
3. Nowak Kamil –
3. Basok Patryk –
Adulto Panie niebieskie
65kg
1. Paszkiewicz Sandra - Berserker’s Team Poland
2. Gdula Agnieszka - Grappling Kraków
3. Marcinkowska Marta – Rio Grappling Club Bydgoszcz
+65kg
1. Zawodnik Karolina - Berserker’s Team Poland
2. Preiss Irena – Berserker’s Team Poland
Adulto Panie białe
65kg
1. Gałka Joanna – Grappling Kraków
2. Sobieraj Barbara – Frącek Gold Team
3. Bonikowska Małgorzata –
+65kg
1. Stranz Weronika – Gracie Barra Poland Team Draculino
Junior dz.
65kg
1. Adamczak Joanna – Frącek Gold Team
2. Świtała Martyna – Frącek Gold Team
Panie Open
1. Preiss Irena - Berserker’s Team Poland
2. Paszkiewicz Sandra – Berserker’s Team Poland
3. Gdula Agnieszka – Grappling Kraków
3. Zawodnik Karolina - Berserker’s Team Poland
5. Strasz Weronika – Gracie Barra Poland Team Draculino
5. Sobieraj Barbara – Frącek Gold Team
7. Marcinkowska Marta – Rio Grappling Club Bydgoszcz
7. Gałka Joanna – Grappling Kraków