I TRUST ME
...
Napisał(a)
Dołączam się do pytania czy w czerwcu lub dalej jest planowana jakaś edycja turnieju?
...
Napisał(a)
Jest planowana.
Cena za nocleg została obniżona do 20 zł niezależnie od pokoju proszą przy rejestracji podawać że jesteście uczestnikami gali sportów walki.
Cena za nocleg została obniżona do 20 zł niezależnie od pokoju proszą przy rejestracji podawać że jesteście uczestnikami gali sportów walki.
Grappling Kraków, MMA Freefight
...
Napisał(a)
ponawiam pytanie
Czy ma ktos jakis terminarz albo dokładną date następnej gali???
Czy ma ktos jakis terminarz albo dokładną date następnej gali???
...
Napisał(a)
Załóż osobny topic i nie zaśmiecaj tego. Ten dotyczy VI Ligi Shooto.
Grappling Kraków, MMA Freefight
...
Napisał(a)
Klasa D
-65 kg
1. Olszynka Piotr SCC
2. Sojka Mateusz SCC
3. Kasperowicz Daniel TTK
-76 kg
1. Krawczyński Adrian TTK
2. Modrzejewski Andrzej SCC
3. Szkałuba Tomasz TTK
- 83 kg
1. Radomski Robert SCC
2. Jędroszczyk Grzegorz SCC
3. Ozga Damian SCC
3. Nocko Kajetan SCC
+83 kg
1. Michalik Marcin SCC
2. Teodorczyk Mateusz SCC
3. Tyrajski Oskar TTK
3. Koszko Jarosław AS
Klasa C junior
-60 kg
1. Gajewski Jakub TR
2. Madajczyk Emil MSz
3. Kowalewski Mateusz MSz
-65 kg
1. Poteralski Przemysław MSz
2. Kosiński Piotr SKŁ
3. Jasiński Łukasz MSz
3. Żywica Dawid TTS
-76 kg
1. Fabian Lesiak TTK
2. Rzetecki Adam SCC
3. Rogacki Dawid MDP
3. Dubiłowicz Mateusz BTW
+76 kg
1. Małocha Paweł SKŁ
2. Balicki Robert BTW
3. Jaduczuk Paweł TTS
3. Nocek Filip SCC
Klasa C
- 65 kg
1. Ugorki Adam CK
2. Korycki Karol RKT
3. Gałuszka Sergiusz SCC
3. Forysia Kamil SKŁ
-70 kg
1. Lech Wojciech BT
2. Makowski Wojciech BK
3. Białczak Emil TR
3. Fijałkowski Maciej TR
-76 kg
1. Przepiórka Piotr TR
2. Korycki Kamil TR
3. Dziadkiewicz Piotr MDP
3. Dydona Łukasz MDP
-83 kg
1. Touahri Salim GK
2. Pawlak Paweł SKŁ
3. Kisielewicz Rafał MSz
3. Kochanek Adrian BS
-91 kg
1. Bandel Marcin SKŁ
2. Sroga Damian BTW
3. Firkowski Łukasz M
3. Smoliński Filip TTK
+91 kg
1. Dylik Rafał SKŁ
2. Malinowski Jacek CK
Klasz B
70 kg
Held Marcin BT vs Pietrzykowski Kamil SKŁ
Majewski Dariusz TR vs Kwaśniewski Łukasz SHŁ
76 kg
Hallamann Piotr MBG vs Teboev Ismail MW
Romanowski Tomasz BT vs Krakowiak Daniel
Jordan Błoch SKŁ vs Firlą Jakub MW
83 kg
Bruzdo Robert MBG vs Jotko Krzysztof MW
91 kg
Elsner Marcin TR vs Furyk Olgierd MBG
Gułaś Marcin MBG vs Zawidzki Rafał MOW
100 kg
Edwin Raczyński MDP vs Lepianka Łukasz SKŁ
Włodarek Michał MDP vs Kosiorek Łukasz MBG
Zdjęcia tu:
http://www.ignasiak.net/index.php?w=zdjecia&k=00250&p=duze
-65 kg
1. Olszynka Piotr SCC
2. Sojka Mateusz SCC
3. Kasperowicz Daniel TTK
-76 kg
1. Krawczyński Adrian TTK
2. Modrzejewski Andrzej SCC
3. Szkałuba Tomasz TTK
- 83 kg
1. Radomski Robert SCC
2. Jędroszczyk Grzegorz SCC
3. Ozga Damian SCC
3. Nocko Kajetan SCC
+83 kg
1. Michalik Marcin SCC
2. Teodorczyk Mateusz SCC
3. Tyrajski Oskar TTK
3. Koszko Jarosław AS
Klasa C junior
-60 kg
1. Gajewski Jakub TR
2. Madajczyk Emil MSz
3. Kowalewski Mateusz MSz
-65 kg
1. Poteralski Przemysław MSz
2. Kosiński Piotr SKŁ
3. Jasiński Łukasz MSz
3. Żywica Dawid TTS
-76 kg
1. Fabian Lesiak TTK
2. Rzetecki Adam SCC
3. Rogacki Dawid MDP
3. Dubiłowicz Mateusz BTW
+76 kg
1. Małocha Paweł SKŁ
2. Balicki Robert BTW
3. Jaduczuk Paweł TTS
3. Nocek Filip SCC
Klasa C
- 65 kg
1. Ugorki Adam CK
2. Korycki Karol RKT
3. Gałuszka Sergiusz SCC
3. Forysia Kamil SKŁ
-70 kg
1. Lech Wojciech BT
2. Makowski Wojciech BK
3. Białczak Emil TR
3. Fijałkowski Maciej TR
-76 kg
1. Przepiórka Piotr TR
2. Korycki Kamil TR
3. Dziadkiewicz Piotr MDP
3. Dydona Łukasz MDP
-83 kg
1. Touahri Salim GK
2. Pawlak Paweł SKŁ
3. Kisielewicz Rafał MSz
3. Kochanek Adrian BS
-91 kg
1. Bandel Marcin SKŁ
2. Sroga Damian BTW
3. Firkowski Łukasz M
3. Smoliński Filip TTK
+91 kg
1. Dylik Rafał SKŁ
2. Malinowski Jacek CK
Klasz B
70 kg
Held Marcin BT vs Pietrzykowski Kamil SKŁ
Majewski Dariusz TR vs Kwaśniewski Łukasz SHŁ
76 kg
Hallamann Piotr MBG vs Teboev Ismail MW
Romanowski Tomasz BT vs Krakowiak Daniel
Jordan Błoch SKŁ vs Firlą Jakub MW
83 kg
Bruzdo Robert MBG vs Jotko Krzysztof MW
91 kg
Elsner Marcin TR vs Furyk Olgierd MBG
Gułaś Marcin MBG vs Zawidzki Rafał MOW
100 kg
Edwin Raczyński MDP vs Lepianka Łukasz SKŁ
Włodarek Michał MDP vs Kosiorek Łukasz MBG
Zdjęcia tu:
http://www.ignasiak.net/index.php?w=zdjecia&k=00250&p=duze
Grappling Kraków, MMA Freefight
Polecane artykuły