Oto lista powołanych polskich zawodniczek i zawodników:
44kg
1. Tronina Magdalena, PTS Walter Rzeszów
2. Werner Katarzyna, UKS Olimp Rawicz
3. Witkowska Joanna, UKS Orły Daszewice
4. Trzcińska Martyna, MOS Zatoka Braniewo
48kg
1. Grabowicz Adriana, AKS Strzegom
2. Stankiewicz Joanna, UKS Judo Rawa Maz.
3. Znojek Natalia, KS Gwardia Opole
4. Zabrocka Monika, KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Przybysz Weronika, STS Gryf-3 Słupsk
6. Pieńkowska Karolina, AZS-UW Warszawa
7. Socha Joanna, GKS Czarni Bytom
52kg
1. Pawlikowska Zuzanna, AZS-AWFiS Gdańsk
2. Dawczak Paulina,GKS Czarni Bytom
3. Kurzej Klaudia,AKS Strzegom
4. Gnich Dominika,UKJ -AON Warszawa
5. Podolak Arleta,UKS Legion Zamość
6. Czarnocka Ilona,UKJ 225 Warszawa
7. Boryczko Iwona,MKS-PM Tarnów
57kg
1.Mohamed - Seghir Halima,SGKS Wybrzeże Gdańsk
2.Perenc Agata,KS Polonia Rybnik
3.Karpała Justyna,AZS Opole
4.Pepera Beata,UKS Judo Wolbrom
5.Mohamed - Seghir Fatima,SGKS Wybrzeże Gdańsk
6.Kowalczyk Magdalena,TKS Judo Toruń
7.Mirus Izabela,TS Wisła Kraków
8.Grochowska Ewa,AZS-UW Warszawa
63kg
1.Stasiecka Katarzyna,UKJ-AON Warszawa
2.Czakańska Luiza,GKS Czarni Bytom
3.Błach Dominika,AZS-AWFiS Gdańsk
4.Smołka Hanna,AZS Gliwice
5.Brysz Anna,GKS Czarni Bytom
6.Krysiak Olga,UKS Bushi Łódź
7.Augustowska Monika,PTS Gwardia Bydgoszcz
8.Citko Aneta,UKS Opty Gdynia
70kg
1.Pogorzelec Daria,SGKS Wybrzeże Gdańsk
2.Tytonik Joanna,Busido-Morus Szczecin
3.Bensz Elżbieta,KS Gwardia Opole
4.Wojna Joanna,MKS-PM Tarnów
5.Mielcarek Weronika,AZS-AWFiS Gdańsk
6.Tracz Małgorzata,TS Wisła Kraków
7.Rycak Monika,GKS czarni Bytom
8.Badurek Izabela,UKS Spartakus Lublin
78kg
1.Furmanek Katarzyna,AZS-AWFiS Gdańsk
2.Lorenc Patrycja,UKS Drako Warszawa
3.Osajda Anna,TS Wisła Kraków
4.Tomczak Sylwia,MOSiR Stalowa Wola
+78kg
1.Jaworska Joanna,MKS Truso Elbląg
2.Papaj Aleksandra,UKS Judo Wolbrom
3.Bank Monika,KS Gwardia Opole
4.Szewczyk Agata,KS Gwardia Łódź
5.Łoboda Katarzyna,KS Gwardia Bielsko-Biała
6.Szczypior Edyta,AZS AWF Wrocław
55kg
1.Wydrzyński Marcin,GKS Czarni Bytom
2.Kiełbasiński Łukasz,UKJ Ryś Warszawa
3.Piotrowski Michał,KS Gwardia Łódź
4.Garbacik Bartłomiej,TS Wisła Kraków
5.Szewczyk Mateusz,MKS Jordan Kraków
6.Szypowicz Wiktor,SGKS Wybrzeże Gdańsk
7.Feliga Konrad UKS,Siódemka Sochaczew
8.Birke Przemysław,AZS AWF Warszawa
60kg
1.Wieczorek Grzegorz,GKS Czarni Bytom
2.Golus Łukasz,GKS Czarni Bytom
3.Zięć Jakub,AZS-UW Warszawa
4.Jasek Martin,AZS Gliwice
5.Popiel Damian,KS Gwardia Łódź
6.Pawłowski Adam,UKS - GKJ Głogów
7.Mrozek Krzysztof,TS Wisła Kraków
8.Zacheja Maciej,WKS Gwardia Warszawa
66kg
1.Lewiński Grzegorz,UKJ-AON Warszawa
2.Płoński Piotr,KS Gwardia Wrocław
3.Klimas Andrzej,UKS 2 Rydułtowy
4.Mól Łukasz,GKS Czarni Bytom
5.Jałbrzykowski Adam,UKJ Ryś Warszawa
6.Woźniak Michał,MMKS Wojownik Skierniewice
7.Wiktorek Seweryn,UKS Ippon MDK Kutno
8.Legień Michał,GKS Czarni Bytom
73kg
1.Cal Jacek,AZS Łódź
2.Lisowski Marek,UKS Busido-Morus Szczecin
3.Kreft Jacek,UKS Opty Gdynia
4.Przybysz Sebastian,AZS-AWFiS Gdańsk
5.Badocha Paweł,AZS Gliwice
6.Birkowski Borys,KS Gwardia Łódź
7.Gmurek Marcin,AZS-AWF Warszawa
8.Jóźwik Bogdan,WKS Śląsk Wrocław
81kg
1.Gawron Robert GKS Czarni Bytom
2.Kubieniec Jakub,GKS Czarni Bytom
3.Mielcarek Błażej,AZS-AWFiS Gdańsk
4.Waszkiewicz Zbigniew,UKJ Ryś Warszawa
5.Pojawa Piotr,MMKS Wojownik Skierniewice
6.Koszczyński Radosław,AZS-UKW Bydgoszcz
7.Romaniuk Oliwier,TS Wisła Kraków
8.Dzierżanowski Igor,UKJ-AON Warszawa
90kg
1.Zarzeczny Jakub,SGKS Wybrzeże Gdańsk
2.Rudnicki Mateusz,KS Gwardia Wrocław
3.Szarek Piotr,GKS Czarni Bytom
4.Partyka Marcin,GKS Czarni Bytom
5.Wiśniowski Bartosz,MOSiR Bochnia
6.Szostak Maksymilian,TG Sokół Myślenice
7.Stróżek Marek,MKS Jordan Kraków
8.Rycak Mateusz,GKS Czarni Bytom
100kg
1.Tałach Tomasz,SGKS Wybrzeże Gdańsk
2.Domański Tomasz,AZS-AWFiS Gdańsk
3.Grabowski Kamil,GKS Czarni Bytom
4.Tyc Artur,KS Judo Czechowice-Dziedzice
5.Paszkiewicz Michał,AZS-AWF Wrocław
6.Woźniak Artur,UKS 6 Piła
7.Pujszo Artur,AZS-UKW Bydgoszcz
8.Kusz Marcin,KS Gwardia Wrocław
+100kg
1.Nasiadko Damian,SGKS Wybrzeże Gdańsk
2.Grabowski Bartłomiej,GKS czarni Bytom
3.Paszkiewicz Marcin,AZS-AWF Wrocław
4.Tomaszewski Karol,AZS-UKW Bydgoszcz
5.Winek Mateusz,GKS Czarni Bytom
6.Kissk Kevin,UKS Busido-Morus Szczecin
7.Nitek Aleksander,UKS 6 Piła
8.Dziki Maciej,KS Gwardia Łódź
Program zawodów:
Sobota, 25 lipca:
- kategorie wagowe dziewcząt: 63kg, 70kg, 78kg, +78kg
- kategorie wagowe chłopców: 55kg, 60kg, 66kg, 73kg
- rozpoczęcie walk o godzinie 10.00 (eliminacyjne i repasażowe)
- później nastąpi oficjalne otwarcie zawodów, walki o medale oraz dekoracja zawodników
Niedziela, 26 lipca:
- kategorie wagowe dziewcząt: 44 kg, 48 kg, 52kg, 57kg
- kategorie wagowe chłopców: 81kg, 90kg, 100kg, +100kg
- rozpoczęcie walk o godzinie 10.00
- później nastąpią walki o medale oraz dekoracja zawodników
Listy walk oraz bieżące wyniki (walka po walce) dostępne są na stronie: http://www.pzjudo.pl/tm/2009_cetniewo/index.php?lg=pl
A turniej obejrzeć można na stronie:http://tvlive.pl/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=35,
Źródło: www.pzjudo.pl
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html