SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakaty, gdzie pytać?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Witam.
Pisze w sprawie adresów sklepów/firm w których mogę pytac o plakaty oczywiście o tematyce BB. Najbardziej interesowałby mnie plakaty z Arnoldem oraz starymi mistrzami, choć i innymi nie pogardzę
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
nie wiem w jakim miescie mieskasz .probowales na silowniach? albo w sklepach z odzywkami? nieraz ludzie daja za darmo takie rzeczy . ja osobisiscie dostalem na silowni :D

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Jak bedziesz kupował jakies odzywki to zapytaj o plakaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
w sklepach z odzywkami - kup cos nawet jakas glupotke to napewno dostaniesz jak poprosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Chodziło mi konkretniej o adresy www właśnie sklepów czy firm w necie gdzie mógłbym dostać

A co do tego gdzie mieszkam to w Krasnymstawie koło Lublina i mam tu tylko jeden sklep z odżywkami, gdzie w dodatku jest sam Trec, a sprzedawca zapytany o to z czym mieszać kreatynę odpowiada że z herbatą Jest taki dobry w tych sprawach że kiedyś była taka sytuacja że wbijamy z kumplem i kumpel się pyta:

Kumpel: Dzień dobry, czy jest Creapure?
Sprzedawca: Nie ma, a co to jest?


Więc jeszcze raz jeżeli ktoś ma jakieś adresy www gdzie mogę zapytać to bardzo prosze o podanie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ps. na stronce internetowej Olimpa lub treca pytać?? Jak sądzicie?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
spytac nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
W sklepach z odżywkami są ja zawsze kupuje dla zmyły Blistr Kreatyny albo Batona proteinowego i biore po 3-4 plakaty

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
o ****a ile meili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
zaraz do wszystkich wysle prosbe o plakaty sog

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw gryfów. jakie wybrać ??

Następny temat

Pomóż wybrać ławke turboponczowi do użytku domowego :)

WHEY premium