SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 486150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2143 Napisanych postów 4615 Wiek 63 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530550
Dziękuję wszystkim za wsparcie i zachęcam do kibicowania . Dopingujcie mnie, podobno doping potrafi zdziałać cuda . Marek a ty nie kokietuj i nie umniejszaj swoich osiągnięć, bo dla wielu dorównanie Tobie to będzie jak zdobycie K2 .
Czytam i czytam te dzienniki i dopiero teraz się zorientowałem że połowa przeniosła się do działu dla zaawansowanych . Nie znam powodu tej emigracji ( widocznie niedokładnie czytam ) ale niech wam tam dobrze będzie, ja was na pewno będę odwiedzał .
Wczoraj przed nocką
Trening "Dorównać Jaworowi "
Środa 04.11..2019 .
Rozgrzewka
- rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itd

1. Seria łączona ( pompki, kubany, face pull )
1a
. Pompki na uchwytach szeroko - 45 p
- 3s x 15p

1b. "Kubany" hantlami - 30p
- 3s x 10p x 5kg,

1c. Face pull gumami - 30p
- 3s x 10p,


2. Wyciskanie sztangi leżąc ławka płaska – 42 p wszystkie powtórzenia z przytrzymaniem na klatce
- 20 kg, x 10p
- 40 kg, x 8p
- 50 kg, x 6p
- 67,5 kg, x 6s x 3p dynamicznie

w przerwach między seriami rozciąganie gum po 10p

3. Wyciskanie sztangi siedząc - 32p
- 45 kg, x 8p x 4 s


4. Seria łączona ( przysiady, wykroki )
4a. Przysiady ze sztanga na barkach - 50p
- 20 kg, x 10p x 5s

4b. Wykroki - 50p x 2
-10p x 2 x 5s


5. Seria łączona ( drążek, wiosło )
5a. Podciąganie na drążku nachwyt - 24p
- 4s x 6p

5b. Wiosłowanie sztangą leżąc na ławce płaskiej - 40p
- 50 kg x 4s x 10p


6. Seria łączona ( kółko, spięcia )
6a.Kółko z kolan - 30p
- 3s x 10p

6b.spiecia brzucha leżąc - 30p
- 3s x 10p

No i to na tyle i tak byłem wypompowany
Dzisiaj odpoczynek po nocce i przed nocką. Jutro po nocce jadę na 9:00 ustawić geometrię w moim wózku, potem zakupy, na 13:00 wizyta u mojej dziewczyny fizjo, 15;30 odbieram wnuka ze szkoły, 16:30 zawożę wnuka na imprezę i o ile nie padnę z niewyspania to wieczorem kolejny trening
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6120 Napisanych postów 9196 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 347388
Jurek nie padniesz ,dość już się wybyczyłeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12386 Napisanych postów 30848 Wiek 75 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1133638
Jawor50
Jurek nie padniesz ,dość już się wybyczyłeś
No, zaczął ostro!
Chyba będzie bolało!
Może jednak młoda fizjo go podratuje!?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13343 Napisanych postów 21038 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610876
Część poszła do zaawansowanych, niektórzy do początkujących, a jeszcze inni do działu dla adhd (czyli siła i wytrzymałość czy jakoś tak ). Jedni dzienniki przenieśli, inni założyli nowe, chwilowo ciężko ogarnąć kto i gdzie.
A powód? Jak zwykle wszystko zaczęło się od konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51727 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Czytam i czytam te dzienniki i dopiero teraz się zorientowałem że połowa przeniosła się do działu dla zaawansowanych


Porobiło się
Co tu czytać no co czytać
Pocieszam się , że:
"Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 60 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153396
jsdolan5

Czytam i czytam te dzienniki i dopiero teraz się zorientowałem że połowa przeniosła się do działu dla zaawansowanych . Nie znam powodu tej emigracji ( widocznie niedokładnie czytam ) ale niech wam tam dobrze będzie, ja was na pewno będę odwiedzał .


Jsdolan nie polowa tylko większość a w dodatku Ci najbardziej aktywni.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-11-07 22:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2143 Napisanych postów 4615 Wiek 63 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530550
drazekm
jsdolan5

Czytam i czytam te dzienniki i dopiero teraz się zorientowałem że połowa przeniosła się do działu dla zaawansowanych . Nie znam powodu tej emigracji ( widocznie niedokładnie czytam ) ale niech wam tam dobrze będzie, ja was na pewno będę odwiedzał .


Jsdolan nie polowa tylko większość a w dodatku Ci najbardziej aktywni.



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-11-07 22:53:01


Przykre to ale ja z Giaurnwmo zostaniemy na tej barykadzie , ach te konkursy . Dlatego Viki dla spokojności nerwów i dobrego samopoczucia sobie odpuściłem, zresztą na chwilę obecna zdrowie najważniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mnie też jakoś to ominęło, bo nie zaglądałem do tematów konkursowych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Oglądam i nawet w jednym tym kontrowersyjnym konkursie uczestniczę, ale z dystansem, bawię się, nie przeżywam tego, podchodzę z dystansem. Czy moje życie zmieni się diametralnie, że ktoś coś powiedział w internecie? Dostanę odżywkę to fajnie, nie to też nic się nie stanie. Cieszę się z małej poprawy moich wyników, to jest dla mnie najważniejsze, bo i tak z nikim nie wygram. Konkurs oburzył, bo brak w nim ścisłych zasad, ale dzięki temu ja z moją techniką i wynikami, czuję się tam swobodnie. Dla jednych lepiej, dla innych gorzej. Zabawa, mobilizacja, ale i towarzyskie kontakty dla mnie się liczą na forum, luźna wymiana myśli. Nie ma o co się obrażać w tych zabawach konkursowych, zwłaszcza, że wyniki też są przeciętne u większości. Kiedyś ekipa na siłce była sprawniejsza i silniejsza, ale i samo bycie na siłce było bardziej elitarne. Teraz pełno jest siłowni.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13343 Napisanych postów 21038 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610876
Olo ale to nawet nie o te zasady chodzi... Raz, że sytuacja w dziale była już napięta od jakiegoś czasu (bo problemy są praktycznie przy każdym konkursie, od lat) a dwa - jedną z osób wywalono z zabawy z głupiego powodu i to właśnie wywołało taką reakcję. Konkursy, a raczej konkurs i wyzwanie bez nagród były obok siebie i większość osób bawiła się i tu i tu, wrzucali te same filmy do obu wątków i było ok. I mogła ta zabawa tak wyglądać do końca grudnia i każdy byłby zadowolony. Ale niestety zamiast zwrócić kulturalnie uwagę, że komuś coś nie pasuje to wykasowano chamsko film. Po raz kolejny ktoś zepsuł zabawę, nie pierwszy już raz. I co z tego że była nazwa innego wyzwania? Krzywda się komuś stała, skoro uczestnicy i tak brali udział w obu zabawach? Trzeba było chamsko udowodnić czyje jest lepsze? A mnie akurat Fifarafa zmobilizowała do udziału w Odysei, bo skoro nagrałam film do jednego, to czemu nie wrzucić też do drugiego? Nawet Pan Jan walczy w obu wyzwaniach. Na dodatek tylko zainteresowani wyzwaniem wiedzieli co oznacza tytuł filmu, bo dla osoby z boku, niezorietowanej w temacie to tytuł mógł się wydawać dziwny lub śmieszny. Ale lepiej robić wielki problem z byle czego i zniechęcać ludzi do zabawy niż wykorzystać fakt, że dwa podobne konkursy mogą być większą motywacją, bo jedna próba może być oceniona podwójnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium