SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atrofia jąder - jak temu zaradzić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Siemanko mam pytanko kilka dobrych lat temu byłem na cyklu enan z oxa i meta odblok robiłem hcg z clomidem myślę że jajca nie wróciły do wielkości takiej które miały przed cyklem mimo ze do tej pory problemu z libido i łodyga nie miałem ale chodzi o sam ich rozmiar. Pytanie czy po kilku latach mogą jeszcze wrócić do normy? Jakbym wszedł ponownie na cykl enana samego na 16 tyg a potem zrobił odblok?
W piątek przybiłem 250ml enana
Lub bez tescia i próbować samo hcg ?

Dzisiaj byłem na badaniach hormonalnych:
TSH
FT4
FSH
LH
PROLAKTYNA
TESTOSTERON
wolny jak i całkowity
SHBQ
I jutro rano bądź dzisiaj wieczorkiem będę miał wyniki czy hcg by pomogło jeszcze czy już zbytnio nie. Co byście poradzili ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3912 Napisanych postów 18740 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 206958
Ankieta działu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Wiek
26
Waga
75
Wzrost
173
Obwód ramienia
40
Obwód klatki
111
Obwód uda
59
Obwód talii
74
Staż na siłowni
8 lat przerwami na kontuzje

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
3800 kcal białko 210g tłuszcze 180 węgle 350
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
Jeden cykl dobrych 6 lat temu enan 4 miesiące połączone z oxa I meta
Opisz swój plan treningowy
push/pull/legs

Cel cyklu
kilka kg
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
6 lat
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
15
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
ektomorfik
Stan zdrowia
bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
1840
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
WL: 110 x1 Martwy 120x3 Siad 100 x4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9279 Napisanych postów 83111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 702975
Będą wyniki to możemy radzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Tak się przedstawiają wyniki po piątkowej iniekcji enana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Tutaj z shbg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9279 Napisanych postów 83111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 702975
To Ty przybiłeś teścia i poszedłeś na badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
No fakt trochę się z tym pospieszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
A jak się mniej więcej prezentują wyniki na 1 strzal piątkowy by pociągnąć cykl 16 tygodni a później odblok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Czy czekać aż stężenie testosteronu zejdzie i jeszcze raz badania zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 320 Napisanych postów 850 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21855
Czy ty masz w ogóle świadomość tego co robisz? Bo myślenie chyba nie jest Twoja najmocniejszą stroną . Zmarnowałeś ogólnie tylko kasę na te badania bo one nie mówią nic w tym momencie. Ogólnie żeby sprawdzić czy odblok poszedl pomyślnie są potrzebne badania sprzed cyklu jeśli ich nie masz to wróżenie z fusów zostaje albo kierowanie się samopoczuciem. Ty dodatkowo zamiast wykonać chociaż teraz prawidłowo badania to wbiles sobie od tak testa i praktycznie masz już ponownie zablokowaną naturalna produkcję testa a jakie były wyniki przed wbiciem to znów zostaje tylko wróżenie z fusów. Gratulacje :D. Jak odstawisz teraz testa to przysadka powinna ruszyć sama.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - porady

Następny temat

Przygotowanie do odbloku, pomoc, fakty i mity

WHEY premium