Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
10154
Napisanych postów
30041
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
610309
lepiej wode inj, bo teoretycznie moze dłużej stać
a bpc podawac dożylnie z wlewem jak myślicie? osobiscie sotsuje pod język ale na jelita właśnie wlewy robie raz wtyg tad solco itp wiec mógł dorzuć w to bpc tylko zsatanawiałem sie czy mozna i ile tego bpc
Szacuny
2
Napisanych postów
57
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2569
Panowie, waznr dla mnie pytanie. Bpc juz mam przygotowane teraz tylko podac. Jak mialem zerwana gore klaty to zastrzyk robic podskornie w gore klaty? Czy domiesniowo w klatke czy moze podskornie w brzuch.
Szacuny
11182
Napisanych postów
51930
Wiek
31 lat
Na forum
25 lat
Przeczytanych tematów
57816
A generalnie, czy BPC i TD są w obrocie medycznym, czy tylko dostępne są undery ? I czy wiadomo Wam jak jest z ich działaniem przeciwzapalnym w innych chorobach autoimmunologicznych, np. psiorasis ?
Zmieniony przez - .Bogusz. w dniu 2019-07-29 16:56:15