Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie z obciążeniem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2725
Czy bieganie z obciążeniem np obciążniki zapinane na nogi lub inne obciążenie ma niekorzystny wpływ na stawy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17763 Napisanych postów 132940 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1464506
tak jest, im niżej to teoretycznie lepiej bo obciążasz mniejszą ilość stawów, ale nie do konca bo jednak np jak bedziesz miał na piszczelach to i tak noga musi wykonać większą pracę podnosząc ten ciężar. Nie neguje treningów z obciążeniem, ale na pewno nie jako podstawa a dodatkowy element.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14751 Napisanych postów 53558 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402482
Pytanie co chcesz przez bieganie z obciążeniem osiągnąć. Jaki ma być cel tego biegania

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2725
Zwiększenie wytrzymałości wzmocnienie mięśni nóg spalenie zbędnego tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34742 Napisanych postów 25146 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282588
Nie ma sensu ponadto też zależy kto chce używać obciążenia bo często widziałem osoby z nadwagą które biegały z odwaznikami co jest głupotą bo juz sama masa ciała plus bieganie po asfalcie mocno obciąża stawy a do tego zakładać dodatkowe obciązenie tylko nasila problem i zwiększa ryzyko kontuzji i powikłań . Jak chcesz zwiększać siłe i wytrzymałość nóg to rób solidny trening siłowy na tą partie ( ćwicz całe ciało ) a na zwiększenie wydolności i kondycji to stopniowo zwiększaj dystanse i intensywnosć biegania
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie perfumy na wiosnę

Następny temat

Różnica pomiędzy talerzami a gryfem

Alldeynn
Polecane artykuły