SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zakwasu ? Dziwne.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24656
Mianowicie problem boryka ten mnie już od jakich 2 lat i coraz bardziej mnie to denerwuje powiem że już nie wiem co z tym zrobić. Jak robie klate czy trica czy co innego to zakwas następnego dnia taki że nie moge reką mocniej szarpnać czy napiać klatki , czyli prawidłowo .

A schody zaczynają sie na Bicepsie bo jak bym nie robił i nie trenował to następnego dnia nic co najwyżej lekki (totalnie lajtowy) zakwas. Przetrenowanie wogole wykluczam bo przez rok czasu teraz nie ćwiczylem ze względu na kontuzję . Nawet teraz ćwicze tak że np ruch w dół ze sztangą robie 2x wolniej niż podnosząc cieżar i nic nie daje , Również trening lajtowy tzn 3-4 ćwiczenia po 3-4x serie po 8-12 powtórzen , jak i o wysokiej intensywności dalej to samo .


HELP

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Zakwasy to się ma, kiedy kwas mlekowy uzbiera się w mięśniach*. Jeżeli chodzi o ból mięśni następujący najczęściej zaraz po wstaniu z łóżka dzień po treningu, to olać to. Ja praktycznie żadnych zakwasów nie uświadczyłem od kilku miesięcy, a postępy robię.

Gdyby zakwasy były wyznacznikiem przyrostu, to byle d**** walący po dwadzieścia serii na biceps po jednym sezonie startowałby w miejscowych debiutach kulturystycznych.

Pompa, palenie mięśni, zakwasy* - to wszystko jest nic nie warte. Popatrzcie jak trenują ciężarowny, robiąc po ledwie kilka powtórzeń w serii nie uswiadczają pompy, palenia mięśni, zakwasy* też im się rzadko przytrafiają, o ile w ogóle - a aż strach na nich patrzeć.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
To chyba normalne że mięśnie adaptują się z czasem do wysiłku.Pozatym prawidłowa dieta i regeneracja powodują że mięśnie szybko "wracają do siebie".Tak że sumując te czynniki coraz trudniej jest je zniszczyć.Brak zakwasów powinien cieszyć gdyż ich występowanie świadczy o zbyt intensywnym wysiłku lub nieprawidłowej regeneracji.Po dobrym treningu na następny dzień odczuwam lekkie "szarpanie" i poprostu "czuje mięsnień" ale nie są to stricto zakwasy.Pozdrawiam.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeśli czujesz lekkie zakwasy to jest ok. Kwas mlekowy powstaje podczas wysiłku fizycznego gdy organizm nie jest dobrze dotleniony. Jeśli czujesz cokolwiek to jest ok i wcale się tym nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52689
hehe chcesz zakwasow
ile bierzesz w oparciu o udo ? wez 1,5-2 razy tyle, dwoma rekoma podnos a jedna reka przez 3 sekundy opuszczaj
po 3 takich seriach mlotki na wyciagu dolnym (przymocuj line jako uchwyt) - zrob po 15 powtorzen z takim ciezarem z jakim zrobilbys 12, 3 ostatnie z lekkim wybiciem nog, w koncowej fazie ruchu gdy dotkniesz piesciami klatki zatrzymaj na sekunde spiecie) - tak 3 serie
pod koniec sztanga na modlitewniku - zaloz 1,5-2x wiecej niz normalnie i machaj od kata 90stopni do 170 (do dotkniecia przedramieniem bicepsa) - tak po 15-20 powtorzen - 4 serie

milego nastepnego dnia zycze

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no super- tylko nijak sie to ma do wzrostu masy czy siły, nbie wiem czemu tak wielu uważa że trzeba mieć obolałe całe ciało aby rosnąć- ja pamiętam, że ak naprawde zacząłem osiągac efekty gdy porzuciłem takie rozumowanie i "zakwasy" odeszły do lamusa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52689
jasne, ale wszystok da sie zrobic
brak zakwasow swiadczy o dobrej regeneracji a raczej regeneracji adekwatnej do wysilku
i tyle

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
e tam no pain no gain

a serio to jak apo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
Możesz też kombinować np tak: 4 bardzo ciężkie siłowe serie sztangą na stojąco -ostatnie ruchy oszukiwane
a potem odrazu na lekkie sztangielki i w oparciu o udo lub w "zwisie" napinasz po 20 ruchów i zmieniasz rękę bez odpoczynku aż tym samym ciężarem ledwo będziesz wyrabiał 3 powtórzenia - niezła opmpa

mi to na jakiś czas pomogło bo tez nie mogłem zakatować bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24656
No tak z tym że dieta ciągle jest ta sama suplementacja ta sama i każdą partię ćwiczę tym samym sytemem czyli 3-4 ćwiczenia 6-12 powtórzeń przerwy 1,5-2minut. I tylko bice ragują w inny sposób na trening ? Dlatego mnie to dziwi. A wątpie żebym regeneracje miał słabą z suplami za 1000zł/mc [obecnie]i na świżaka po roku przerwy.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
https://www.sfd.pl/Porusz_swoje_bicepsy_!!!-t43126.html  -moze to pomoże na twoje bicepsy

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2006-11-23 12:00:06

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
XP - ja mam ten sam problem
o zakwasy na nogach, barkach, klatce, albo tricepsie sie nie musze martwic
plecy tez

ale na bicepsie to zadko kiedy mam
przewaznie wtedy jak nie robilem jakiegos cwiczenia dawno to mam zakwasy

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 4 dniowy do oceny / korekty

Następny temat

mój plan do oceny (masówka)

WHEY premium