Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chris Byrd vs Wladimir Klitschko!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15024

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5377


i jeszcze zdjęcie z konferencji prasowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2027
No w koncu jakas ciekawa walka , to juz ostatnie podrygi Byrda kiedy moze pokazac nam cos ciekawego. Ja zaryzykuje i postawie ze Byrd na punkty , decyzja oczywiscie bedzie jakas z kosmosu bo to szwaboland ale to sie bedzie widzialo w walce jesli Byrd go wypunktuje. Troche sam w to nie wierze , bo przeciez z wiekiem refleks mu sie nie poprawi ani szybkosc. Ale moze jakies nowe metody treningowe , no i nasz Chemek oczywiscie . Bedzie ciekawie , w sobote napewno zasiade przed tv.
Pozdro

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11182 Napisanych postów 51935 Wiek 32 lat Na forum 25 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś wie gdzie można tą walke obstawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5377
bet and win
http://www.betandwin.com

22 kwietnia 2006
Władimir Kliczko (UKR) - Chris Byrd (USA) (IBF/IBO Titles) - 22:00
22:00 Władimir Kliczko (UKR) 1.25 X 29.00 Chris Byrd (USA) 3.60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5377
Byrd kłamał i się doigrał
Chris Byrd dostał po głowie. Szefowie Universum wygrali w berlińskim sądzie. Amerykaninowi grozi ćwierć miliona euro grzywny i więzienie.
Nie wiadomo, jaki będzie wynik sobotniej walki o mistrzostwo świata IBF w wadze ciężkiej pomiędzy Chrisem Byrdem i Władimirem Kliczko, ale ukraiński bokser odniósł już zwycięstwo. Sąd w Berlinie zakazał Amerykaninowi komentarzy na temat (rzekomego) nacierania przez Kliczkę rękawic chemicznymi substancjami, wywołującymi opuchliznę oczu.

Z takim wnioskiem wystąpiła do sądu w Berlinie Universum, największa w Europie grupa bokserska. W 2000 roku Władimir Kliczko występował w jej barwach i w walce o mistrzostwo świata (ale federacji WBO) zmierzył się z Byrdem. Wygrał do wiwatu (120:106, 119:117 i 118:108), mając dwukrotnie Amerykanina na deskach. Byrd twierdził potem, że powodem jego słabszej postawy były nieuczciwe sztuczki rywala, który natarł rękawice specjalną maścią, wywołującą opuchliznę i łzawienie oczu. - Po żadnej innej walce nie byłem taki zapuchnięty. Nie mogłem nawet założyć okularów na oczy - twierdził Byrd w wywiadach dla niemieckiej prasy.

Zarówno szef Universum, Klaus-Peter Kohl, jak i trener Kliczki, Fritz Sdunek, ostro zaprotestowali przeciwko tym - jak to określili - "insynuacjom". Ponieważ Byrd je powtarzał, wystąpili do sądu w Berlinie z pozwem przeciwko mistrzowi świata. Wygrali - sąd stwierdził, że "Byrd nie ma prawa wypowiadać się na ten temat" i zagroził, że jeśli złamie zakaz, może zostać ukarany grzywną w wysokości do 250 tysięcy euro lub aresztem.


polskiboks.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40994
Byrd - 97 kg, Kliczko - 109 kg
Ponad 12 kilogramów lżejszy był Chris Byrd podczas ważenia przed sobotnim pojedynkiem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji IBF. Byrd ważył 96,8 kg, a Władymir Kliczko 109,3. Faworytem bookmacherów i dziennikarzy jest Kliczko.

Pojedynek w sobotę w Mannheim. Transmisja w telewizji TVN, początek o godz. 23.50.



boxing.pl

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86041
już tylko 2 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6835
Tez sie ciesze, ale nie sadze aby ta walka czyms sie roznila od pierwszej. Z ta roznica, byc moze ,ze Byrd nie wstanie w czasie odliczania.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36022
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rosyjscy żołnierze jako worki treningowe.

Następny temat

Które karate?

Spalanie
Polecane artykuły