Jakie są przyczyny częstego oddawania moczu w małych ilościach? Jak to leczyć? Badania moczu są ok , co jest przyczyną w takiej sytuacji? Bardzo proszę o pomoc ! Objawy jakie mam to nagłe parcie oddania moczu a tu tylko 1/3 np. objetosci szklanki i koniec za godzinę sytacja się powtarza, nieraz częsciej co pół godziny. Mocz ma nieraz kolor biały. Jak się z tego wyleczyc?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Mogą to być np problemy z prostatą - oczywiście jeśli jesteś meżczyzną powyżej 40 roku zycia, lub młodszym - ale stosującym SAA
Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!