Szacuny
9
Napisanych postów
433
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8281
Wszedłem na wiki zainspirowany sylwetka tego genialnego wojownika i stoi m.in., ze Najman to dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu (light contact), wiec chyba chociaz podniesc noge powinien umiec, a tu wychodzi Koksu i Najman dostaje baty.
No ale pozniej patrze, ze on przegral nawet z Peterem Simko, ktory ma bilans 2:39 i wszystko staje sie jasne
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
837
Generalnie ciekawi mnie kto dał szanse Najmanowi przejść na zawodowstwo w boksie jak skoro stoczył 5 walk w amatorce z czego 4 wygrał. To jest śmieszne. W kick-boxingu 12 walk amatorskich 8 wygranych. No i co skłoniło Kuleja żeby trenować Najmana. Kelnerów słabszych to już się znaleźć nie dało xD Wiedzę na temat sportu też ma facet przeogromną. Widziałem jak w jakiś programie o tym jak wygląda jego dzień mówił, że biega na czczo bo wtedy jest najlepsze spalanie tkanki tłuszczowej. Skoro wagę zrobił na samym tłuszczu to po co próbuje się go pozbyć jeszcze w tak nieudolny sposób xD. Facet ma szczęście większość zawodników jego pokroju stoi na bramce w klubie i od czasu do czasu wyjada na jakąś gale podwyższyć komuś rekord.
Szacuny
4
Napisanych postów
947
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3327
:) Masakra powiem jedno KOKSU ZDOMINOWAL WALKE MENTALNIE....zaczelo sie od "wizyty" w szatni przed walka :) O tym dowiecie sie juz w nastepnym Radiu Koksu :)
“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”
Szacuny
17
Napisanych postów
2580
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
31633
Moim zdaniem Najman ma małe serce do walki. Na początku myślałem, że wygra, ponieważ miał taktykę walki. Sprawiał, że Burneika zaczął biegać po oktagonie, co miało go zmęczyć. Kazał Burneice inicjować ataki, przed którymi tylko bronił się, niewiele kontratakując. To zapewne również miało zmęczyć Roberta. Ale gdy okazało się w 2 rundzie, że jego plan nie działa i zaczął dostawać oklep, spanikował (podobnie ja w walce z Pudzianem) i zaczął odklepywać.
To może być powód, dla którego jego doświadczenie ringowe nie pomogło.
Ps. jest taki kawał:
Mistrz sztuk walki widząc, jak Burneika rozbija nogą arbuzy, rzekł:
-Pięknie, ale arbuz Ci nie odda.
Burneika odrzekł: -Racja mistrzu, ale Najman też mi nie odda.
Mistrz: -No faktycznie.
Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-28 08:45:24
Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-28 08:47:37
Szacuny
0
Napisanych postów
89
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
14776
strong kolejny znawca widze,pewnie tez kibicowales pseudo bokserowi,a teraz szukasz usprawiedliwienia dla siebie i swojego idola,
koks byl mi obojetny i ogladalem go z przymruzeniem oka,ale po tej walce i wywiadzie,ktorego udzieli naprawde go polubilem,nie jeden moglby sie od niego nauczyc dystansu do zycia