Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
346
Cześć
Darowałem ankietę bo potrzebuje info na temat euthyrox 50mcg.
Dziś lekarz po wynikach usg i morfologii stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy. Przepisał mi Euthyrox 50mcg 1tab ed 30 min przed jedzeniem na czczo.
W niedługim czasie chciałem rozpocząć kolejny cykl enan i miałem dołożyć t3.
Czy w tej sytuacji brać t4 od lekarza czy darować sobie i załatwiać t3?
Mam bardzo słaby metabolizm. FAT mnie zalewa.
Cykl miał być typowo redukcyjny low carb (w tle enan 250 e4d, sali a później t3)
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
346
1. WIEK: 27 2. WAGA:140 3. WZROST:190 4. WYMIARY: -biceps:40 -klatka:135 -udo: -talia: 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata 6. DIETA: low-carb -białko: -węglowodany: -tłuszcz: 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl enan 250 e4d 24 tygodnie 8. TRENING: 9. CEL CYKLU: redukcja bf później masa 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cykl jak wyżej 10mies temu zakonczony 11. POZIOM BF%: duzo 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tycia 13. STAN ZDROWIA: dobry 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: normalna. 15. PPM (podstawowa przemiana materii): 16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: -martwy ciąg: -przysiad:
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
346
Jeśli lekarz zmieni mi lek to jak najbardziej. Jednak co apteka to apteka... jak go wtedy stosować? Chodzi mi o dawkowanie żeby organizm jednak "zaczął palić" FAT
Zmieniony przez - matibokun w dniu 2021-01-13 18:46:31
Zmieniony przez - matibokun w dniu 2021-01-13 18:47:06
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
346
Zakupiłem dziś także płyn lugola. Zastanawiam się czy nie stosować co 2 dni po 10 kropel w 200ml wody żeby wzmocnić efekt na euthyrox... co na to powiecie?
Ten temat jeśli przeczytasz od początku ze zrozumieniem "dziś lekarz stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy". Post był dodany wczoraj wiec wczoraj dostałem diagnozę i leki. Dieta jest ułożona low carb na 3200 kcal (deficyt 500 kcal ). Biegam we własnym zakresie plus w domu ćwiczenia.
Nie jestem na bombie. Sama dieta o ćwiczenia puki co.
Wczoraj doszła diagnoza i leki euthyrox tab 50mcg.
A że w planach przed diagnozą miałem t3 brać do druga sprawa. Dlatego tez zgłosiłem się na forum bo szukam merytorycznej pomocy czy zostać przy euthyrox czy odstawić go na rzecz t3.