Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17763
Napisanych postów
132940
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1464506
poczytaj o silniku czy się coś nie sypie, sporo jest o tym na różnych forach.
Nie ważne co właściciel napisał ale warto wydać te 100-200 zł i podjechać na stację by sprawdzili czy nie bity, gdzieś szpachli nie ma, grubość lakieru itp, wiadomo jakieś luzy w zawiasie itp nie problem bo się wymieni ale jak był gdzieś bity i lipnie naprawiony to po zimie się będzie sypał.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Wiek
38 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
34
Mam świadomość tego jak auta na potrzeby sprzedaży potrafią być odliftingowane. Czasami aż włos się jeży na głowie - że ludzie ludziom sprzedają takie rzeczy. Miałem kiedyś fokusa tyle że starszego, znam jego mankamenty (tak mi się wydaje). No dobra - trzeba podjechać i zobaczyć. Nie ma rady.
Szacuny
497
Napisanych postów
18907
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
65886
zależy ile km rocznie robisz i czy ewentualny koszt naprawy silnika Ci się i tak zwróci, sam się przymierzałem do tego Focusa (p.s. to II tylko po FL) z 1.6 dieslem 109KM ale po przeanalizowaniu kupiłem jednak benzynę te 1.4 i 1.6 diesle to silniki Citroena i Peugeota a nie mam zaufania do Francuskiej motoryzacji z tego co się dowiedziałem to przy większych przebiegach (od 150tyś.) kłopotliwe może być koło dwumasowe, pompowtryski, filtr DPF.
Natomiast jako auto samo w sobie mogę polecić, jestem jak narazie (prawie rok) z niego bardziej zadowolony niż się tego spodziewałem