Czy jeśli mam testosteron na poziomie 800ng/dl warto skorzystać z htz?Chciałbym mieć teścia na najwyższym poziomie osiąganym przez naturalna.Nie żebym wyglądał jak kox tylko podnieść jego poziom delikatnie do jego górnej naturalnie możliwej granicy pozdro!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- hormonalna terapia zastepcza dla facetów z niskim testosteronem
- Opinie o terapii HTZ (terapia zastepcza testosteronem)
- terapia hormonalna zastępcza (estrogenami) a budowanie masy mięśniowej, zmienianie sy
- Czy istnieje terapia hormonalna zwiększająca łaknienie ??
- Terapia testosteronem
- Niski testosteron przed 30stką - czy rozpocząć terapię zastępczą?
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
jaka jest norma referencyjna, bo są różne metody ale 800ng/dl to i tak górna granica zapewne
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
Napisał(a)
z takimi wynikami HTZ nie otrzymasz od lekarza, wiec pozostaje zabawa na wlasna reke, co oczywiscie moze skonczyc sie roznie... al;bo bedziesz musial zostac na tescie dluzej, albo pokombinujesz w innymi hormonami i zamiast sobie poprawic sytuacje, to bedzie jeszcze gorzej.
Zabawa z ukladem hormonalnym wymaga doswiadczenia, znajomosci hormonow, tego jak organizm moze zareagowac gdy zaczynamy podbijac jeden z nich, co pilnowac i na co byc przygotowanym. To nie takie proste, ze wrzucisz wiecej testa i bedzie kolorowo.
Zabawa z ukladem hormonalnym wymaga doswiadczenia, znajomosci hormonow, tego jak organizm moze zareagowac gdy zaczynamy podbijac jeden z nich, co pilnowac i na co byc przygotowanym. To nie takie proste, ze wrzucisz wiecej testa i bedzie kolorowo.
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Napisał(a)
Niestety, ale nie można mówić o hormonalnej terapii zastępczej w sytuacji, gdy poziom testosteronu w Twoim organizmie jest w granicach normy, a nawet można stwierdzić, że dość wysoki. W takiej sytuacji nie będzie to hormonalna terapia zastępcza, a po prostu stosowanie testosteronu. Możesz to zrobić co najwyżej na własną rękę. Na Narodowy fundusz zdrowia leczenie tego typu w zasadzie nie istnieje. W przypadku prywatnych klinik, jak najbardziej, ale nie sądzę żeby jakikolwiek lekarz podjął się tego.
Moderator działu Odżywianie
...
Napisał(a)
Wstaw normy laboratoryjne bo 800 nic nie mówi ( różne laby mają różne normy ) w jednym może to być dużo a w innym średnio . Jak masz jednak naturalnie wysoko testa to nie ma co dawać syntetyka tym bardziej jak nie masz żadnych większych celów sylwetkowych
Wszystko o mnie :) https://www.facebook.com/TrenerTomaszPalej
...
Napisał(a)
kubabuba1Czy jeśli mam testosteron na poziomie 800ng/dl warto skorzystać z htz?Chciałbym mieć teścia na najwyższym poziomie osiąganym przez naturalna.Nie żebym wyglądał jak kox tylko podnieść jego poziom delikatnie do jego górnej naturalnie możliwej granicy pozdro!
Pojedynczy wynik nie defniuje niczego..
Komplet bad daig?
Powód tychże bad diag?
doping & zdrowie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!