Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak liczyć kalorie?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 703
Witam mam pytanie jak liczyć kalorie?
Chciałbym liczyć aby sprawdzić czy na pewno mam dobrą nadwyżke kaloryczną. Tylko nie wiem jak liczyć kalorie w produktach na których nie ma napisanych ile mają kalorie np owoce lub warzywa. Lub kiedy ugotuje np obiad i nakładam sobie swoją porcję np jest to makaron z mięsem to jak obliczyć kalorie tego dania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14751 Napisanych postów 53558 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402482
Owoce i wiele innych produktów znajdziesz w tabelach kalorycznych lub jeszcze łatwiej w aplikacjach służących do liczenia kcal.
Jak liczyć gotowe dania? Na oko
Mniej więcej musisz oszacować wagę makaronu który spożywasz i innych produktów niosących za sobą kalorie. W tym też pomaga strona ilewazy pl, na której można znaleźć wiele przykładów pomagających na oko oszacować wagę produktu.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6313 Napisanych postów 78019 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 766910
Każdy produkt masz dostępny w tabelach kalorycznych, jak i dziennikach żywieniowych. Np. potreningu.pl z którego można korzystać przy komponowaniu posiłków. Nie do końca więc rozumiem co masz na myśli z owocami. Ważysz, wpisujesz w dzienniku i masz podane wartości odżywcze. Niektórzy aby ułatwić sobie życie wpisują owoce i warzywa na oko, ponieważ niewiele to zmieni na kwestii ilości kalorii.

Gotując dania należy każdy produkt zważyć osobno i nakładać osobno określoną ilość makaronu a nie robić misz masz nie wiedząc ile czego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17763 Napisanych postów 132940 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1464506
Są od tego tabele kaloryczne, np masz obiad wiesz co wrzuciłeś więc musisz znać wage tego co wrzuciłeś i wagę tego co nałożyłeś i z proporcji sobie obliczyć ile ma kalorii to co sobie nałożyłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak możliwości wyprostowania ręki - Porady?

Następny temat

Ciemny nos - porady

Alldeynn
Polecane artykuły