Szacuny
3430
Napisanych postów
9309
Wiek
5 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
93111
Cześć, dziś gotuję 3 udka z kurczaka. Zastanawiam się jak je ugotuje to na następny dzień lepiej przechowywać je w tym wywarze czy wyjąć i na talerzu w lodówce. Jutro pewnie odgrzeje je w mikrofali. Ile wytrzyma jak będzie w wodzie, a ile jak samo będzie i czy jak samo je zostawię to nie zrobi się zbyt suche?
Dawniej Agares25. Na forum od 2013. Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu. Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.
Szacuny
29773
Napisanych postów
27256
Wiek
33 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
384609
to tak jak z mięsem w rosole/zupie, niektórzy nie wyciągają i przez standardowy okres stania zupy w lodówce 3-5 dni to nic się nie dzieje, natomiast ja po rosole wyciągam mięso i trzymam w pudełkach w lodówce, najpóźniej jadłem gdzieś 4 dni po ugotowaniu i nic z nim nie było