Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka zaprawa na hantle?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 950
Siema,mam problem i muszę go szybko rozwiązać :P
Mam zamiar zrobić własne hantle z betonu tzn.rurki,koła gdzie będzie beton wszystko jest przygotowane ale nie wiem jakie proporcje do zaprawy żeby trochę były, a co najważniejsze żeby się nie kruszyły bo będę je trzymał w pokoju.
Napiszcie proszę jakie proporcje :P ja przeczytałem w innym temacie że 1 cementu i 3 piachu a ile wody ??? Słyszałem że najlepszy będzie suchy beton . Jak wy byście to zrobili .

Przepraszam ze temat jest w tym dziale ale nie wiedziałem gdzie go zamieścić :( proszę administratorów żeby go przenieśli jak coś będzie nie tak :P pozdrawiam

Wola psychiki daje wyniki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 4193 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44201
Był temat o obciążeniu betonowym, ale sprawdza się to raczej w większych ciężarach o większych średnicach. Kompletnie nie praktyczne w hantlach. Zainwestuj w stal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 950
Mam stalowe ale trzeba mi jeszcze jedne z mniejszym ciężarem i chcę dlatego je zrobić a co najważniejsze nie będzie mnie to nic kosztowało :) no to co pomorze ktoś ???

Wola psychiki daje wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3257
Ja dolnośląskie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwracam się z poradą do profesjonalistów.

Następny temat

Silownia do oceny /Wujek

Spalanie
Polecane artykuły