Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
0
Napisanych postów
39
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
867
Witam. Zastanawieam się nad cyklem składającym się z Prohormonów.
Starz 1.5 roku, wiek 18.5 , wzrost 184. masa 80kg,
do tego dieta + 6 kg gainera., osłona wątroby, na koniec 12tab. clomidu
Prosze o pomoc, ponieważ nie wiem jaki Prohormon wybrać...Z teog co czytałem to S-drol, h-drol, H-bomb, są dobre
Czekam na Wasze opinie i o pomoc. z góry dziękuję;]
Szacuny
0
Napisanych postów
39
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
867
Jezu... nie cche zaczynać odrazu od koksu...wole od PH i pewnie na tmy też szkończe... Czekałem na mądrzejsze odpowiedzi niż "100 tabsów metki wystarczy a nie jakieś Ph" na takich odpowiedziach to mi nie zależy... Czekam na konkretne wypowiedzi ludzi którzy mają pojęcie o Ph.:)
Szacuny
33
Napisanych postów
3592
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
31924
zalezy jakie ph s-drol,h drol, m1test to zwykle sterydy !!!
jak chcesz lekko zaczac to kup sobie 4ad +1ad co wyjdzie bardzo drogo
albo poprostu 100winsa
ale dalej powtarzam za za krotki staz!!! i nie wiemy nic o tobie,wymiary dieta itd
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1498
Metax jest duzo pewniejszy niz te ph... Nie chodzi tylko o przyrosty ale także właśnie o skutki uboczne. Powiem ci ze kiedys też myslalem podobnie i chcialem najpierw jakies ph kupic. Ale zmadrzalem kupilem mietka i nie zaluje.