Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mleko po treningu???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13061
Nie chce używać żadnych odżywek np. białkowej a może wziąć sobie mleko na siłownie i robiłbym tak,że i podczas treningu pić jak mi się pić zachce i przed treningiem i po treningu wypić.Czy jest tego sens??Bo przecież mleko posiada białko i to chyba lepsze po z pożywienia naturalnego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5430 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 137204
Mleko to silny alergen + dużo tłuszczy i cukrów prostych.

Policz ile tego mleka chcesz wypijać i jak Ci będzie pasować w całodzienne makro.

Ps. To już na siłownię chodzisz i nie robisz kalisteniki w domu? :)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13061
Dzięki za odpowiedź ;) Co do pytania to znalazłem sposób na stagnację i dlatego zamierzam się zapisać na siłownię bo przedtem miałem ta stagnację na wszystkich ćwiczeniach ale widzę,że już jej nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34744 Napisanych postów 25146 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282588
Osobiscie nie wyobrażam sobie nabijać braków białka poprzez picie mleka i to jeszcze w tarkcie trwania treningu. Łaciate ma 3.3 g na 100ml więc pomyśl ile musiałbyś tego wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14751 Napisanych postów 53558 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402482
Mleko niestety białka nie posiada w dużych ilościach. Słaby wybór

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17763 Napisanych postów 132954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1464565
mleko słaby wybór, to kazeina cieżko strawne białko. Zjedz po treningu nodmalny posiłek a nie mleko bedziesz pił, jak już to kefirek w ciągu dnia sobie walnij
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATLAS do 4000 zł

Następny temat

Szejk po treningu na masę

Spalanie
Polecane artykuły