SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
muking
Można jeść nawet 3 posiłki, tu chodzi o dostarczenie tylu kcal ile dany organizm potrzebuje.
Jedzenie co 2-3h dawno obalono. Każdy ma inny cel, nie wszyscy chcą wyglądać jak kulturysta. ( chociaż to nie możliwe w większości przypadkach )

Standardowy posiłek, tak się przyjęło. Rzecz jasna, że istnieje wiele innych wartościowych produktów.
Rób swoje, ja nie podzielam Twojej uwagi co do złych węglowodanów.

Sadasa, ta oliwa jest ok.

serio? można jeść tylko 3 posiłki?
nie musisz podzielać mojej uwagi i nadal bać się zjeść 100g cheeriosów zamiast 100g owsianych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51707 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak idzie Ci jakościowa masa na śmieciowym jedzeniu to cieszę się i życzę progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
podaj jakiś argument jak to wypływa na jakość masy? tłuszcz to tłuszcz, a mięśnie to mięśnie jedno i drugie jest takie same. lepsza gęstość mięśnia? definicja? to już zależy od stażu i treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 686 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3894
moge jesc zamiast makaronu pełnoziarnistego, normalny(jajeczny) ??? Bo ten pełnoziarnisty jest ohydny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Mam sprawę, coś w mojej diecie przyprawia mnie o wzdęcia, nic wielkiego ale mam brzuch wydęty i troche mnie to irytuje.
Może zwiększyć ilość błonnika?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17810 Napisanych postów 132504 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462352
sadasa jak jesz na sucho to moze Ci nie smakować, jakis sosik sobie dodaj, lepiej juz kasze zjedz niż ten jajeczny.

Ollaen zacznij od wywalenia płatków owsianych, jednemu z użytkowników ostatnio taki zabieg pomógł, kukurydzianych też się pozbądź.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-08-26 21:16:03

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 686 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3894
anubis84
sadasa jak jesz na sucho to moze Ci nie smakować, jakis sosik sobie dodaj, lepiej juz kasze zjedz niż ten jajeczny.

Ollaen zacznij od wywalenia płatków owsianych, jednemu z użytkowników ostatnio taki zabieg pomógł, kukurydzianych też się pozbądź.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-08-26 21:16:03


kaszy tez nienawidze, podobnie jak płatków owsianych, zamiast owsianych jem z pełnego ziarna pszenicy. A co do makaronu to jeszcze go maszcze w masle troche i dodaje soli ale nadal powoduje u mnie wymioty ... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17810 Napisanych postów 132504 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462352
Jak tak to lepiej już ryż wcinać niż makaron jajeczny, jaka masujesz to jajeczny by jeszcze uszedł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51707 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ollaen
Mam sprawę, coś w mojej diecie przyprawia mnie o wzdęcia, nic wielkiego ale mam brzuch wydęty i troche mnie to irytuje.
Może zwiększyć ilość błonnika?





Próbowałeś okresowo, powiedzmy 3 dni wyeliminować mleko i jego przetwory (masło, twaróg, sery, jogurty)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 686 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3894
dzięki, jak juz jestes to powiedz mi czy ser "gouda" lub "edamski" moze byc zammiast mozzarelli ???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium