PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź




Nie ten dział

Odbji SOG'a
Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"
Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html

Rośnie biceps, rosną bary, nie poznaje mnie już stary
Po pierwsze z dziewicami jest zawsze troche trudniej i sie trzeba mocniej postac.
Dziewice traca dziewictwo jedynie raz w zyciu i jest to dla nich moment bardzo wazny. Chca to dziewictwo stracic jedynie ze swoim wymarzonym partnerem. Wymarzony partner to taki do ktorego maja nieograniczone zaufanie. Cechy fizyczne sa drugorzedne.
Kobieta potrzebuje poczucia zaufania, milosci i ciepla, wsparcia, dopiero wtedy jest sie w stanie otworzyc i oddac to co dla niej najcenniejsze. Dziewice boja sie tez ze ten pierwszy raz bedzie bolesny, wiec powinienies sie doedukowac jak postepowac z dziewica zeby pierwszy raz nie byl dla niej bolesny i ja o tym zapewnic. Pozatym kobiety sie boja Ciazy co je tez dodatkowo odstrasza przed pierwszym razem.
Dlatego wlasnie jestem zdania ze najlepszym partnerem dla dziewicy jest bardziej doswiadczony partner, ktory potrafi stworzyc odpiwiednia awatmosfere, delikatnosc i zaufanie.
W Twoim przypadku szczera rozmowa powinna pomoc w ustaleniu czego sie boi i czego jej brakuje.
Pozdr. Max
Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-02-02 00:44:48
___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

Ale masz racje

Odbji SOG'a
Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75
Sky is the limit!
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html zapraszam
Widzisz, taki tekst jest tylko potwierdzeniem tego ze w zwiazku brakuje zaufania i otwartosci a jest nacisk, presja.
To wszystko nie sprzyja stworzeniu wlasciwej atmosfery, ktora mogla by doprowadzic do tego aby dostal od kobiety to o czym chlopak marzy.
Marek11212: kochales sie kiedys z jakas dziewczyna? Bo Twoje podejscie jest mocno niewlasciwe. Jak nie zmienisz swojego podejscia to bedziesz mial ciezko z Kobietami a one nie beda z Toba szczesliwe, a tej dziewczyny z takim podejsciem nie bedziesz mial.
___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75
Myślę, że przez rok to już trochę szczerych rozmów odbyli, jak nie to oczywiście to jest najlepsze rozwiązanie.
Ciągle na nią naciskając budujesz tylko napięcie, które jest dla niej najgorsze. Powiesz, że nie naciskasz, ale same próby, jakieś kolacje itd ona odbiera jako naciski, a to ją stresuje i zamyka. Ja bym spróbował na jakiś czas totalnie przestać próbować, a nawet ograniczył jakiekolwiek formy kontaktu jakie tam macie, odsunął się trochę od niej. Wtedy może ona zatęskni za kontaktem, uzna, że sama go potrzebuje, zdziwi ją to, ale podąży za tym i będzie dobrze, albo może zobaczy, że jest egoistką.
Jeżeli takie coś by nie pomogło to niestety next, teraz takie problemy, więc dłuższy związek wydawałby mi się niemożliwy, kwestia priorytetów, ale takie zachowanie mówi o innych rzeczach i o tym jak będzie się zachowywać w przyszłości.