Witam. Mam problem problem trenuje mma głównie przy zapasach czółem ostry ból od łokcia w góre , na treningach był on nie do zniesienia. Umuwiłem się do ortopedy powiedział mi on że jest to wina przyczepów mięśniowych że mięśnie są zbyt silne do przyczepów.Powiedział mi że nie da sie zabardzo nic z tym zrobic. Nie wiem co mam zrobic bo jezeli oznacza to koniec treningów to naprawdę jestem załamany czy są może jakieś ćwiczenia na wzmocnienie tych przyczepów , co mam robić ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
To akurat jest normalne( na samym początku).Mięśnie szybciej się adaptują do przeciążeń, ciężarów itp.Natomiast przyczepy potrzebują więcej czasu na regenerację.Z czasem jeśli nie będziesz przesadzać z ciężarami(lepiej mniejszy ciężar a więcej powtórzeń), przyczepy się wzmocnią i będzie dobrze. A na ten łokieć to polecam okłady z korzenia żywokostu lekarskiego.
...
Napisał(a)
Tylko że to nie jest początek trenuje już chwilę , a z ciężarami akurat nie mam problemu . Tylko treningi zapaśnicze :( i najdziwniejsze że akurat bola mnie obie ręce
...
Napisał(a)
siłownia to już jakieś 3 lata i mma rok wczesniej stójka 2 lata a mma ok roku
...
Napisał(a)
Sory nie napisełem po Polsku Siłownia jakieś 3 lata , mma od roku wcześniej 2 lata boks
...
Napisał(a)
No to się nie ma co dziwić. Trzeba czasu żeby się przyzwyczaiły, a w mma jak sam wiesz przyczepy mocno pracują.Tylko daj sobie czas na regenerację.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!