Szacuny
1
Napisanych postów
8
Wiek
31 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
84
Siemka:) mam pytanie, a zarazem problem poniewaz zastanawiam sie nad kupnem gainera. Moj problem brzmi nastepujaco: który wg Was gainer jest lepszy? Scitec JUMBO czy Mutant Mass? Jesli chodzi o diete to wszystko jest ok :)
Szacuny
49
Napisanych postów
5770
Wiek
44 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
42384
sprzedawca nie był zbyt rzetelny, mass20 jest dobry jakościowo (smak, rozpuszczalność) ale składowo to inny rodzaj gainera , zwykłe wegle i białko + minimalna dawka mono
jumbo ma vitargo, palatynoze, zmielony owies + zwykle wegle , bialek kilka frakcji i dodane rozne formy kreatyn , glutamin , pomperow , bcaa
podsumowujac mass20 gainer OK , ale skladowo absolutnie niepodobny
Szacuny
219
Napisanych postów
3305
Wiek
59 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
28054
jak mozecie polecac cos takiego jak mutant mass ??!! to worek cukru pudru, zyskujacy swa slawe jedynie dzieki reklamie i powielaniu takich opini. spozycie 150g tego cukru podnosi insuline powodujac sennośc, i barak apetytu na kikla godzin .daje w wykresie energii garb wielbłada a nie jak powinno byc energetyczny trapez, jaki moze miec miejsce przy dobrze dobaranej kompozycji wegli zlozonych z blonnikiem rozpuszczalnym.
mc