:)
...
Napisał(a)
Czesc kupilem kreatyne ale mam jedno pytanie bo teraz jestem w połowie cyklu metki i powiedzcie jak lepiej brac czy razem z metka czy po cyklu mety ?? prosze o odp
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Przy twoich osiągnięciach sportowych polecam cykl metki, ale tej którą kupisz w każdym mięsnym. Chłopie z czym startujesz do koksów?? Przy tym co wyczytałem w profilu to nawet kreatyny nie powinieneś brać.
...
Napisał(a)
Proponuję dział odżywianie - ułóż sobie plan, który będzie obejmował taką konfigurację makroskładników - aby Twoje zapotrzebowanie kaloryczne przekraczało o liczbę 500-600kcal dziennie. Daj sobie 3 miesiące - i zobacz jak się rośnie jak jest się na dodatnim bilansie kalorycznym 

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.
...
Napisał(a)
Popieram. Uriel - ale masz wielkie oczy - co Ty jesz ? 

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/
Moderator w Dziale Doping...
Polecane artykuły