Hasacz69hejhejhej, no to tak mam 15 lat i można powiedzieć, że już mam fryzurke ala Ronaldo, bo pokazywalem fryzjerce foto. Ale nie obcieła mnie tak jak chce i kompletnie nie wiem czym ułożyć tą fryzure. Żeby długo się trzymała i wyglądała tak jak w zamieszczonych poniżej załącznikach. Kolejnym problemem jest, że mam "mocno" proste włosy, a Cris kręcone. Da się coś poradzić? Pomożecie? W szczególności proszę o obejrzenie filmiku który załączam bo chodzi dokladnie o cos takiego.
Z góry dzięki.![]()
Kręcone włosy to już taka ich natura, nic nie zrobisz chyba, że znajdziesz jakąś lokówkę

Co do układania włosów, Ronaldo nakłada tony żelu na włosy, co daje efekt mokrych włosów, jak chcesz to poszukaj są różne gumy/pasty do stylizacji - jak Ci żel nie podchodzi.
I efekt taki jak na zdjęciu nigdy nie uzyskasz w 100% ten sam, bo każdy ma inne kształty głowy/inne włosy/inny kolor, lecz podobny to prawdopodobne. Jak fryzjerka nie dała rady kompletnie, to zmień fryzjera.
Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2012-12-02 14:01:53
Iron Horse Series Team