SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw suplementów - masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Witam wszystkich. Spory czas mnie tutaj nie było. Chciałbym spytać Was, poradzić się w kwestii doboru odżywek na masę. Ankieta:

10 Zdjęcia w załącznikach.
2) wiek - 20 lat
3) 66 kg / 176 cm
4) ok. 2 lat (z różną intesywnością)
5) Przybranie ok. 6-9 kg
6) brak
7) brak
8) brak
9) brak
10) Naturalnie, trzymam.
11) 150 - 200 zł
12) Nie chciałbym przeznaczyć niewiadomo jakich kwot na suplementy (w ogóle chciałbym zapytać o ich zasadność). Jeśli chodzi o jedzenie to jest dość dobrze w temacie zapoznany. Co do suplementów... Myślałem o białku wpc, kreatynie i jakimś gainerze. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia (prócz siłowni dochodzą treningi piłki, weekendowe bieganie). Jakieś sugestie? W razie czego odpowiem na ewentualne pytania, jeśli coś pominąłem.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Jasne. Ok. 3500 kcal - w zależności od dnia (czasami naprawdę nie mam gdzie wcisnąć jednego posiłku).

EDIT// Nie zauważyłem pyt. o dodatni bilans. Nie liczyłem dokładnie ile, ale o bilans się nie martwię.

Zmieniony przez - sewiii w dniu 2013-12-13 18:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17794 Napisanych postów 132463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462150
Jak chcesz cykl kreatynowy to sobie zrób np na mono
https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Creatine_Monohydrate_-opis29005.html

co do białek gainerów to jak już będą jakieś braki czy coś bo 3500 na tą wagę to jest ok z dużymi oakaowaniami nie poszalejesz ale starczy Ci na
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Skoro tak uważasz możesz kupić jakiegoś gainera- ale to raczej zamknąłbym po treningowo w celu uzupełnienia braków w dietce.

Możesz zarzucić kreatynę, fajną sprawą będzie do tego beta alanina. Activlab ma mix Creatine Beta Alanine, możesz kupić ten mix + sam monohydrat i zrobić tani efektywny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17794 Napisanych postów 132463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462150
chociaż zamiast gainera bym carbo wybrał lub jakiegoś izotonika do picia na treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Dzięki za sugestie. Właśnie carbo stosuję w taki sposób (o dziwo bardziej mi smakuje niż wszelkie poweredy:D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17794 Napisanych postów 132463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462150
na 100g masz 10g leucyny https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Zbiorę to wszystko... Czyli proponujecie carbo (lub gainera) + wpc i opakowanko kreatyny, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki dla zawodnika MMA/K-1 półtora miesiąca do zawodów !!!

Następny temat

MUSCLE PHARM Assault 740g Grape Blast - dziwny smak?

WHEY premium