jak zbic cukier domowym sposobem jestem na tabletkach amaryl 2 i sjofor 850 cukier 350 pani djabetolog dziala namnie tak ze cukier dziwiga mi sie do 500 a po wizycie spada mammale dziecko i niemoge isc do szpitala bo niemam gdzie dac dzieci corka 11lat syn w maju 2 lata a niemam tu w polsce nikogo ani babci cioci nikogo
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
ważna jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.
w zasadzie najlepiej zbić cukier aktywnością.
warto jednak dostosować rodzaj i intensywność do swoich możliwości. proponujemy konsultację medyczną
w zasadzie najlepiej zbić cukier aktywnością.
warto jednak dostosować rodzaj i intensywność do swoich możliwości. proponujemy konsultację medyczną
Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!