Słabi niech szczezną...
moje fotki http://www.sfd.pl/temat257228/
...
Napisał(a)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
plecy szczególnie szeroke i brzuszek ale ogólnie sylwetka bardzo fajna gratuluje podaj starz i wymiary .
Zyjac w swiecie magi wszystko sie wali...
...
Napisał(a)
jak dla mnie dobrze napisz cos o sobei wymiary osiagniecia staz treningowy
trening czyni mistrza
http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P
...
Napisał(a)
Generalnie robi sie ciekawie ale jak na "jadłem na początku metkę tajlandzką i pakistańską, a pózniej odżywki (kreatyn, glutamina, gainery), a jeśli chodzi o odżywianie to na obiad ryż i jakieś mięso,a resztę to różnie, byle dużo (nie jakieś zapychacze tylko konkrety)" to ten twoj wyglad to tak sobie.
Plecy do poprawy, ale to pewnie kazdy ci powie ;p
Plecy do poprawy, ale to pewnie kazdy ci powie ;p
sdsfsdfsd
...
Napisał(a)
widac ze nie dbasz o brzuch
popracuj nad nim poniewaz masz na nim sporo sadla i jakos nie widac zeby pod nim krylo sie umiesnienie porownywalne z reszta ciala

... .. .
...
Napisał(a)
o kurde wygladasz jakbys mial damskie cycki
prawy bicek wydaje sie wiekszy od lewego ,moze sie myle ale 41 w bicu to ja tu niewidze
Zmieniony przez - osesek w dniu 2006-04-02 02:03:11

prawy bicek wydaje sie wiekszy od lewego ,moze sie myle ale 41 w bicu to ja tu niewidze

Zmieniony przez - osesek w dniu 2006-04-02 02:03:11
-=[]------[]=-
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!