Syn przewrócił się na rowerze wskutek czego wystąpiły problemy z rowerem.Rower nie zmienia przerzutek oraz występują problemy z hamowaniem.Jak mam poradzić sobie z tym problemem?Proszę o jasną i wyczerpującą odpowiedź.Serdecznie pozdrewiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Jesli rower jest na gwarancji to go oddać, ale oni mogą go nie przyjąć bo to jest uszkodzenie a nie tzw wada ukryta, najlepiej oddać do serwisu rowerowego.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!