Szacuny
7
Napisanych postów
533
Wiek
31 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
4074
wujek ok. 4zł/pakę nawet
jak masz wagę, najtaniej wyjdzie taki bez paczek chyba, ale mega niewygodny jak nie masz jak gotować na parze, bo sie przypala tak luzno wsypany i nabiera jeszcze więcej wody.
Zmieniony przez - Xevisek w dniu 2013-02-18 00:51:19