Szacuny
1
Napisanych postów
10
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
41
Dzień dobry :)
Od kiedy zacząłem dietę to cały dzień puszczam śmierdzące bąki i zastanawiam się w którym produkcie leży przyczyna. Spis tego co jem:
Kefir 2% tłuszczu, Płatki owsiane, otręby pszenne, Siemie lniane, migdały, słonecznik, morele, pomidor, mięso z piersi kurczaka, kasza jęczmienna, ser twarogowy półtłusty.
Pomyślałem, że jest to nietolerancja laktozy, którą zawiera kefir i ser twaróg. Jednak na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Nietolerancja_laktozy pisze, że kefiry są dobrze trawione "Dobrze tolerowane jest mleko fermentowane w postaci kefirów lub jogurtów." i teraz nie wiem czy czasem nie jest to bujda?
Szacuny
1
Napisanych postów
10
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
41
Skerx na ile dni powinienem odłożyć nabiał? czy jeden dzień wystarczy aby odłożyć dany produkt i stwierdzić jak on wpływa na organizm? w końcu posiłek jest trawiony do 3h
Szacuny
11
Napisanych postów
290
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7197
Aha, oczywiscie moze byc Twoja racja, bo ja jadalem surowe z mlekiem (znaczy nie nasiakniete, niepodgrzewane). Kombinacja takich platkow owsianych i chleba razowego okazywala sie w moim przypadku zabojcza.
Szacuny
11
Napisanych postów
290
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7197
Moze ryba wedzona typu dorsz ? Sporadycznie mysle, ze nie zaszkodzi, a zawiera praktycznie samo bialko (ok 22g).
Moze cos z mlekiem? Kazeina jest najlepszym bialkiem nocnym. WW moga budzic kontrowersje, ale uwazam, ze w malej ilosci (bo w mleku sa smieszne ilosci WW) nie powinny szkodzic. Pijac nawet pol litra, nadal jest to smieszne 20g WW.